+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Makedonská vína

Klíčová slova: makedonie, Víno, Vína, ruzove vino, francouzské

E-mail: info@macwine.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Vinařství "Povardarie" bylo založeno v roce 1963 a nachází se v srdci regionu Negotino, u břehů řeky Vardar. V regionu se již od dob Alexandra Velikého pěstují ty nejlepší druhy vinné révy v oblasti bývalé Jugoslávie.

Web: www.macwine.cz

Další související informace

Vaše vinotéka

víno, vína, růžové víno, bílé víno, červené víno, – Specializujeme se na vysoce kvalitní moravská vína. Nabízíme bílé víno, červené víno, růžové víno, ledové a slámové víno od špičkových vinařů. U nás můžete nakupovat už od 1 kusu vína. Vhodné i jako dárek.

Vinof

maloobchod, eshop, e-shop, víno, červené, bílé – Prodej a dovoz kvalitních vín zejména ze Slovenska. Provádíme maloobchodní i velkoobchodní prodej. Naše stránky jsou věnované maloobchodnímu prodeji e-shop, pro velkoobchodní prodej nás nevhejte kontaktovat rádi zašleme nabídku.

Prodej kvalitních vín

prodej vína, internetový prodej vín, víno – Dovoz a prodej kvalitních vín z celého světa. Internetový prodej širokého sortimentu bílých vín, červených vín, růžových vín a doplňkového sortimentu. Nabízíme poradenství ve výběru tuzemských, nebo zahraničních vín.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.