+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matematika pro 5. třídu

Klíčová slova: matematika, osmileté gymnázium, přijímací zkoušky

E-mail: ematika@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2009

Popis: Na této stránce naleznete přehled nejzajímavějších internetových testů a zkoušek dostupných online, které prověřují znalosti vašeho dítěte a tím mohou být cenným pomocníkem při přípravě k náročným zkouškám.

Web: www.ematika.cz

Další související informace

Angličtina + matematika

doučování, angličtina, matematika, konverzace – Doučování angličtiny a matematiky nejen pro studenty. Příprava na testy a zkoušky, reparát, maturitu i přijímačky. Konverzace v angličtině. Dojedeme přímo za Vámi domů nebo se na místě doučování domluvíme. AJMAT - doučování angličtiny a matematiky systematicky a kvalitně!

Studium v zahraničí na Er

Stipendium, blog, student, přijímací řízení – Multiblog studentů vyjíždějících do zemí EU přes program Erasmus. Přeštěte si o tom jak vidí čeští studenti vidí zahraničí, co se jim libí a naopak. Na blogu najdete také obecné informace o Erasmu, přijmacím řízení, výše stipendia apod.

Doučování školní předměty

doučování, doučování matematika, doučování čj – Pokud hledáte doučování a chcete kvalitního a prověřeného lektora, hledejte doučování u nás. Doučíme školní předměty, hudbu, jazyky. Naším posláním je poskytnout mladým rodičům plnohodnotné využití volného času jejich dětí podle jejich zájmu.

Načítání trvalo 2.7017 sekund.