+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matematika pro 5. třídu

Klíčová slova: matematika, osmileté gymnázium, přijímací zkoušky

E-mail: ematika@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2009

Popis: Na této stránce naleznete přehled nejzajímavějších internetových testů a zkoušek dostupných online, které prověřují znalosti vašeho dítěte a tím mohou být cenným pomocníkem při přípravě k náročným zkouškám.

Web: www.ematika.cz

Další související informace

Doučování matematiky

doučování, reparát, přijímací zkoušky, zkouška – Pravidelné celoroční individuální doučování matematiky pro ZŠ, SŠ a VŠ. Příprava k maturitě a přijímacím zkouškám. Doučování ke zkoušce na konci semestru na ČZU, ČVUT, VŠE. Cena 200 Kč/týden bez ohledu na počet lekcí. Více na www.doucovanimatiky.cz.

Gymnázium SŠG Ostrava

SŠG, Ostrava, gymnázium, gympl, škola, šestileté – Šestileté gymnázium výjimečné svou otevřeností vůči studentům a rodičům. Založeno 1993, úspěšnost absolventů u přijímaček na vysokou více než 99 %, plně vybavené multimediální učebny, rozšířená výuka jazyků a konverzace, desítky volitelných doplňkových aktivit a 45% zastoupení mužů v učitelském sboru. Tak na co ještě čekáte? :)

Doučování školní předměty

doučování, doučování matematika, doučování čj – Pokud hledáte doučování a chcete kvalitního a prověřeného lektora, hledejte doučování u nás. Doučíme školní předměty, hudbu, jazyky. Naším posláním je poskytnout mladým rodičům plnohodnotné využití volného času jejich dětí podle jejich zájmu.

Načítání trvalo 3.0446 sekund.