+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Matematika pro 5. třídu

Klíčová slova: matematika, osmileté gymnázium, přijímací zkoušky

E-mail: ematika@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2009

Popis: Na této stránce naleznete přehled nejzajímavějších internetových testů a zkoušek dostupných online, které prověřují znalosti vašeho dítěte a tím mohou být cenným pomocníkem při přípravě k náročným zkouškám.

Web: www.ematika.cz

Další související informace

Přípravné kurzy

Přípravné kurzy, Maturita, Matematika, Přijímačky – Čeká Vás letos maturita nebo přijímačky na VŠ? Máte problémy s počítáním příkladů, sestrojováním grafů či jinou kapitolou a chtěli byste to do jara vylepšit? Vyzkoušejte naše kurzy v Hradci Králové. Malé skupinky lidí, rozdělení dle úrovně zkušeností, výuka konkrétních částí matematiky a počítání všech typů příkladů. Vše pro to, abyste Vaši maturitu a přijímací zkoušky zvládli co možná nejlépe.

Učebnice pro ZŠ

učebnice, zš, školní, matematika, učitel,škola, sš – Pro základní školy všech ročníků nabízíme klasické i interaktivní učebnice. Kvalitní a přehledné učebnice vytvořené pro výuku dle RVP. Učebnice je možno objednávat se slevou přes internet. (Matematika, Český jazyk, Literatura, Dějepis, Fyzika,…)

Těsnost - zkoušky těsnost

Těsnost, Zkoušky těsnosti, Měření těsnosti, Kalibr – Provádíme nedestruktivní zkoušky těsnosti základního materiálu i spojů metodami dle ČSN EN 1779. Mezi naše další specializace patří měření těsnosti, kalibrace měřidel a defektoskopie. Těsnost - zkoušky těsnosti, měření těsnosti

Načítání trvalo 3.2329 sekund.