+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mateřská školka materiály

Klíčová slova:

E-mail: rob.fm@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2008

Popis: Portál nejen pro učitelky MŠ. Čtení dětem (básničky a verše, citáty, čtenářský deník, hádanky, pohádky a příběhy, pracovní listy), fotografie a galerie, hry pro děti, písničky, přípravy, tématické plány, výchova (hudební, pohybová a výtvarná).

Web: ms.missnet.cz

Další související informace

Motokáry

Motokáry, ms kart, birel, rotax – Webové stránky o historii, vzniku a původu motokár. Na webu naleznete také informace o českých výrobcích motokárových rámu a motorů. V neposlední řadě pak také informace jak začít s tímto sportem.

Mistrovství světa ve fotbale 2014

mistrovství světa ve fotbale,kvalifikace, ms 2014, – Mistrovství světa ve fotbale 2014 se bude konat od 13.6.2014 do 13.7.2014 v Brazílii. Brazílie se po Mexiku, Itálii, Francii a Německu stala pátou zemí, která uspořádá MS podruhé. Mistrovství světa ve fotbale 2014 se bude konat od 13.6.2014 do 13.7.2014 v Brazílii. Brazílie se po Mexiku, Itálii, Francii a Německu stala pátou zemí, která uspořádá MS podruhé.

MS Sadská

MS Sadská – Mateřská školka v Sadské nabízí kvalitní výuku předškoláčků se zaměřením na cizí jazyky. Neváhejte a přijďte k nám s Vaším předškoláčkem se skvěle připravit na základní školu. Mateřská školka v Sadské nabízí kvalitní výuku předškoláčků se zaměřením na cizí jazyky. Neváhejte a přijďte k nám s Vaším předškoláčkem se skvěle připravit na základní školu.

Načítání trvalo 1.2928 sekund.