+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mediálna výchova

Klíčová slova: mediální výchova, mediálna výchova

E-mail: medialnavychova@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2010

Popis: Cieľom portálu je mapovanie stavu mediálnej výchovy v Slovenskej a Českej republike, informovanie o všetkých vzdelávacích a výskumných projektoch v oblastiach mediálna výchova a mediálna gramotnosť. Koordinátorom projektu medialnavychova.sk je Centrum mediálnej gramotnosti, ktoré pôsobí pri Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Web: www.medialnavychova.sk/

Další související informace

Vaše děti - Vše o dětech

těhotenství, porod, kojení, výchova, zdraví – Magazín s tématy jako těhotenství, porod, kojení, výchova, zdraví, rodina, výživa, škola, školka.

Sdružení moderních rodičů

vzdělávání, školství, výchova – Sdružení Moderních Rodičů oslovuje lidi, kteří věří v demokracii a ve zdravý rozum, kteří respektují pravidla veřejné debaty a názory druhých. Demokracie svou samotnou podstatou dává prostor každému vyjadřovat se k veřejným i osobním záležitostem, neboť každý aspekt lidského života je dnes pokládán za veřejnou záležitost. Téma výchovy a vzdělávání našich dětí se dotýká každého z nás a to po celý náš život. Oslovuje nás nejprve osobně, později prostřednictvím našich dětí a ještě o něco později vnoučat. Veřejnými sdělovacími prostředky příliš často hýbou zásadní témata, uchopovaná samozvanými odborníky a lidsko-právními aktivisty, kteří se ve jménu demokracie pokouší řídit naše životy a životy našich dětí. Ke slovu se dostávají menšinové zájmové skupiny a podstata, dlouhodobý cíl a zdravý rozum je opomíjen. Sdružení moderních rodičů chce proto poskytnout prostor pro diskusi, možnost konfrontovat, vyjádřit a obhájit svoje názory na různá témata související s výchovou a vzděláváním dětí. Nechceme opomíjet intuici ani menšinové zájmy, nechceme ale také opomíjet názory odborníků, kritické argumenty a především logiku.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.