+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mediálna výchova

Klíčová slova: mediální výchova, mediálna výchova

E-mail: medialnavychova@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2010

Popis: Cieľom portálu je mapovanie stavu mediálnej výchovy v Slovenskej a Českej republike, informovanie o všetkých vzdelávacích a výskumných projektoch v oblastiach mediálna výchova a mediálna gramotnosť. Koordinátorom projektu medialnavychova.sk je Centrum mediálnej gramotnosti, ktoré pôsobí pri Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Web: www.medialnavychova.sk/

Další související informace

Shih-Tzu

Shih-Tzu, pes, výchova, historie – Shih-Tzu je pes přítulné a laskavé povahy, ale také s určitou dávkou hrdosti a sebevědomí. Svým nevelikým vzrůstem není náročný na zabydlení, bez problémů může být držen prakticky v každém bytě. Plemeno Shih-Tzu patří do skupiny společenských psů, je to veselý malý pes, který se rád účastní všeho, co je zajímavé. Svého pána dokáže nadevše milovat, ale ne vždy uposlechne na slovo, je přátelský, pozorný a nezávislý, často jeho sebevědomí přechází ve tvrdohlavost a jako správný zástupce svého plemene je nepodplatitelný. Shih-Tzu je atraktivní pes se zajímavou historií, která dokáže dozajista zaujmout. Má dlouhou, po stranách splývající srst, která vyžaduje pravidelnou a intenzivní péči. Proto je potřeba, aby chovatel věnoval svému mazlíčkovi nejen určité finanční výlohy, ale především svou trpělivost a čas.Úprava srsti u plemene Shih-Tzu totiž patří prakticky ke každodennímu životu. Chovatelská činnost je sice velice krásná, ale i náročná práce, která vyžaduje mnoho času a obětavosti. Jak všichni víme a se svými pejsky prožíváme, je to činnost, při které hraje největší roli vztah mezi člověkem a psem

Mateřská školka Eldorádo

Mateřská školka, škola, předškolní výchova, dětský – Mateřská školka Eldorádo – školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.

Magazín.Mojechytredite.cz

výchova, vzdělání, zábava – Magazín Mojechytrdite.cz je určen pro všechny rodiče, kterým záleží na výchově svých dětí. Magazín se zaměřuje na výchovu, vzdělání a osobnost dítěte. Na stránkách magazínu, najdete potřebné informace a také rozhovory s českými osobnostmi, jejich názory na výchovu a také jak vychovávají děti ony samy.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.