+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobily

Klíčová slova: mobily telefony

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Mobily mají historii sahající do začátku 20. století. Zaváděcí náklady na mobil jsou nízké, proto se mobilní sítě rychle rozšířily po světě. Dnes již vlastní mobil prakticky každý dospělý. Informace o mobilních telefonech.

Web: mobily.over.cz

Další související informace

Výběr mobilního telefonu

výběr, mobily, telefony – Sami asi víte, že koupě nového mobilu může být často velmi záludná. Rady o tom, na co se při výběru zaměřit a čeho se vyvarovat naleznete na našich stránkách. Nenechejte výběr náhodě, mohli byste toho litovat.

Mobily-Telefony.cz

mobilní telefony, mobily, mobilní telefony nokia, – E-shop a bazar levných mobilních telefonů. Mobily Nokia, Samsung, Palm, Motorola, Sony Ericsson, LG, Benq-Siemens, Siemens, Sagem, MDA, Xelibiri, Alcatel, Panasonic, Apple, SPV aj. včetně příslušenství.

MAX - Trade

spotřební elektronika, SMD komponenty, telefony GS – Firma MAX - International Trade s.r.o. je importerem spotřební elektroniky a také se zabívá exportem do celého světa. Specializujeme se na spotřební elektroniku, SMD komponenty, telefony GSM, LED světla, LED emittery, LED diody, SSD a HDD disky.

Načítání trvalo 0.0875 sekund.