+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moje skúsenosti

Klíčová slova: zle, dobre, skusenosti, nazory, porada, rada

E-mail: info@mojeskusenosti.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2014

Popis: Projekt Moje skúsenosti má za úlohu dať možnosť širokej verejnosti podeliť sa anonymne o svoje kladné alebo záporné skúsenosti a poukazovať na rôzne postrehy, chyby, nedostatky v rôznych oblastiach, s ktorými sa stretávame v bežnom živote.

Web: www.mojeskusenosti.sk

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Zpravodajství ze Sušice

Sušice – Regionální zpravodajství ze Sušice a přilehlé části Šumavy. Aktuální dění na Sušicku, krimi zprávy, informace z dění ve sportu a kultuře, odkazy na webkamery v okolí. Server nabízí také kalendář akcí a lokální inzerci.

Nabídka týdne

nabídka týdne Tchibo, katalog Tchibo, Tchibo.cz, – Nabídka týdne Tchibo Vám přináší aktuální nabídku výrobků značky Tchibo. Můžete se těšit na oblečení pro celou rodinu pro běžné nošení, na sport a další příležitosti, elektroniku, designový nábytek a bytové doplňky, bytový textil, potřeby pro domácnost a zahradu a spoustu dalšího zboží.

Načítání trvalo 0.1541 sekund.