+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídka práce Nova intern

Klíčová slova: práce, Ostrava, kariéra, pozice, Nova, internet, P

E-mail: nova.internet@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Poptáváte práci v Ostravě? Ostravská společnost Nova internet nabízí zajímavou a perspektivní práci na pozici PR asistentka. PR asistentka má u společnosti Nova internet možnost se odborně vzdělávat prostřednictvím firemních školení, je dobře finančně ohodnocena a pracuje v přátelském kolektivu mladých lidí. Připojte se k týmu Nova internet.

Web: www.nova-internet.cz/

Další související informace

Parfémy Say

práce, počítač, internet, lidé, přivýdělek, plat – Nabízím práci po internetu. Pracujte s lidmi pouhé dvě hodinky denně a vylepšete si svůj rozpočet. Pracujeme s maminkami na MD, důchodci, studenty, ale i lidmi, kteří si chtějí jen přivydělat ke stálému platu. Více info zašlu e-mailem.

RajcovníPrádlo.cz

Kalhotky, tanga, boxerky, kostýmy, šaty, plavky, p – RajcovníPrádlo.cz - pánské spodní prádlo - Halenky a další i spodní prádlo - RajcovniPradlo.cz - spodní prádlo pro muže a ženy. Běžné i erotické spodní prádlo. Kalhotky, tanga, boxerky, kostýmy, šaty, plavky, pyžama, župany a další oblečení.

BusinesStoleti.cz

kariéra, výdělek, práce, nabídka práce, volná míst – Dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti finančního poradenství. Mimořádné finanční ohodnocení.Dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti finančního poradenství. Mimořádné finanční ohodnocení.

Načítání trvalo 3.2199 sekund.