+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídka práce Nova intern

Klíčová slova: práce, Ostrava, kariéra, pozice, Nova, internet, P

E-mail: nova.internet@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Poptáváte práci v Ostravě? Ostravská společnost Nova internet nabízí zajímavou a perspektivní práci na pozici PR asistentka. PR asistentka má u společnosti Nova internet možnost se odborně vzdělávat prostřednictvím firemních školení, je dobře finančně ohodnocena a pracuje v přátelském kolektivu mladých lidí. Připojte se k týmu Nova internet.

Web: www.nova-internet.cz/

Další související informace

PhDr. Oxana Smilková CSc.

Divadelní režie, Oxana Smilkova, výtvarné práce, p – Profesní prezentace divadelní režisérky, výtvarnice a profesorky na JAMU v Brně Profesní prezentace divadelní režisérky, výtvarnice a profesorky na JAMU v Brně Profesní prezentace divadelní režisérky, výtvarnice a profesorky na JAMU v Brně

Nabídka v ČR

zaměstnání, pracovní, práce, nabídka, nová, úřady – Hledáte práci v České Republice? Nabízíme vám aktuální nabídku zaměstnání ze všech Úřadů práce v České republice. Denně aktualizované inzeráty. Tisíce příležitostí,které nelze přehlédnout.Přijďte se na nás podívat!

Zednictví Roland Ďurík

zedník , zedník Ostrava, zednické práce, zednické – Provádíme veškeré zednické práce, jako jsou: obklady, dlažby, sádrokartony, fasády, zateplovací systémy (máme certifikát), základové desky, pokládka obrubníků, zámkové dlažby, rekonstrukce domů a bytů.

Načítání trvalo 0.0516 sekund.