+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabídka práce Nova intern

Klíčová slova: práce, Ostrava, kariéra, pozice, Nova, internet, P

E-mail: nova.internet@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Poptáváte práci v Ostravě? Ostravská společnost Nova internet nabízí zajímavou a perspektivní práci na pozici PR asistentka. PR asistentka má u společnosti Nova internet možnost se odborně vzdělávat prostřednictvím firemních školení, je dobře finančně ohodnocena a pracuje v přátelském kolektivu mladých lidí. Připojte se k týmu Nova internet.

Web: www.nova-internet.cz/

Další související informace

Výškové práce

fasády, opravy střech, natěračské práce, zábrany – Specializujeme se na stavební, montážní a natěračské práce na nedostupných místech pomocí horolezecké techniky, nebo na místech kde nelze postavit lešení, nebo je to z ekonomického hlediska nevýhodné. Dále provádíme malířské a zednické práce včetně obkladů a dlažeb.

BusinesStoleti.cz

kariéra, výdělek, práce, nabídka práce, volná míst – Dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti finančního poradenství. Mimořádné finanční ohodnocení.Dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti finančního poradenství. Mimořádné finanční ohodnocení.

Malíři pokojů Praha - ma

malíři pokojů Praha, malířské práce, lakýrnické p – Provádíme malování pokojů, bytů, domů, činžovních a panelových domů, školních, zdravotních zařízení. Lakování oken, dveří a radiátorů. Přikrytí nábytku, podlahy, doprava a vypracování nezávazné nabídky zdarma.

Načítání trvalo 3.2668 sekund.