+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabidka Prace

Klíčová slova: Prace, prace u bezpecnostni agentury

E-mail: ochrana-majetku@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Nabidka prace u bezpecnostni agentury, hledame strazne, detektivy a recepcni, ostraha objektu v Praze a okoli, dobre platove ohodnoceni, dlouhodoba prespektiva, s ubytovanim pro mimo prazske. Osobni rust.

Web: bezpecnostni-sluzby.unas.cz

Další související informace

Ukolydoskoly.cz

referaty, seminarni prace, bakalarske prace – Vypracujeme pro Vás jakékoli školní či závěrečné práce ze tří desítek předmětů, vše s naší jedinečnou zárukou originality. Seminární, bakalářské, diplomové, rigorózní práce, eseje a mnohé další, vše rychle, originálně a kvalitně.

Katalog - Jiná práce

hledání, nové, práce, Úřady, Personální, agentury – Katalog odkazů na webové stránky pro hledání nové práce. Úřady práce, Personální agentury, Weby práce. Rozcestník pro všechny co hledají jinou práci a potřebují vše na jednom místě.

Kamenárske práce

kamenické práce, kamenické práce Bratislava – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: Kamenické práce: obklady a dlažby z kamene, kamenné zdi, zámková dlažba ... zateplovací práce, hydroizolace střech ... zednické práce všeho druhu, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ!

Načítání trvalo 0.0580 sekund.