+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nabidka Prace

Klíčová slova: Prace, prace u bezpecnostni agentury

E-mail: ochrana-majetku@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Nabidka prace u bezpecnostni agentury, hledame strazne, detektivy a recepcni, ostraha objektu v Praze a okoli, dobre platove ohodnoceni, dlouhodoba prespektiva, s ubytovanim pro mimo prazske. Osobni rust.

Web: bezpecnostni-sluzby.unas.cz

Další související informace

Výdělek na internetu

práce doma, domácí práce, výdělek na internetu – Zkuste vydělávat peníze na internetu v klidu domova bez nutnosti jakýchkoliv ivestic, surfování, sázení, klikání, partnerské programy a mnoho dalších možností, investujte pouze svůj čas, nikoli peníze.

vypracuji.cz - diplomky

seminární práce, diplomové práce, bakalářské práce – Vypracujeme také životopisy a motivační dopisy na míru v jazyce českém, německém a anglickém. Nabízíme také překlady z/do slovenského jazyka za výhodných cen. Vypracování podkladů pro různé typy školských prací v mnoha oborech.

Geodetické práce

Geodetické práce, Geodetické práce Praha, Geodézie – Společnost GROPUR s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti geodézie na území celé České republiky. Nabízíme ucelenou nabídku prací v oblastech inženýrské geodézie, katastru nemovitostí i speciálních prací v oboru.

Načítání trvalo 0.0909 sekund.