+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nekonečný kalendář

Klíčová slova: kalendář, nekonečný, měsíce

E-mail: tomas.kucera17@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Jednoduchý a přehledný online kalendář pro zjištění kteréhokoliv data od roku 1980 do roku 2035. Jedná se o gregoriánský kalendář, který je v současnosti celosvětově používán pro počítání času a byl zaveden v roce 1582 papežem Řehořem XIII.

Web: www.nekonecnykalendar.cz/

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Kdo mi vola

kdo mi volá, kdo volá – Pořád vám volá a otravuje nějaké neznámé číslo a chcete zjisti co je to zač? Neváhejte se podívat do naší databáze, díky komentářů jiných uživatelů rychle a jednoduše zjistíte, kdo že vám to pořád volá.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.