+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NetDirect tvorba e-shopů a www stránek

Klíčová slova: Tvorba e-shopu, výroba e-shopu, e-shop,

E-mail: 4netdirectkatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2010

Popis: NetDirect s.r.o. je nejvýznamnějším dodavatelem e-business aplikací na českém trhu. Disponuje vlastními produkty ShopCentrik (e-shop), FastCentrik (e-shop) a MediaCentrik (redakční systém). Tyto systémy využívá přes 1000 klientů.

Web: www.netdirect.cz

Další související informace

Tvorba stranek

tvorba webu, prodej e-shopu, seo, optimalizace, pp – Popis: Profesionální tvorba a úprava webových stránek a internetových obchodů. SEO optimalizace pro vyhledávače, PPC reklamy a marketing na internetu. Individuální přístup a poradenství zdarma. Klíčová slova: tvorba webu, prodej e-shopu, seo, optimalizace, ppc, tvorba internetových stránek

Recenze e-shopů - klady a

recenze, e-shop, e-shopů, recenze e-shopů – Objektivní recenze na e-shop dané kategorie. Zhodnocené klady a zápory, kvality a ceny výrobků a mnoho dalšího. Vybrat si můžete z mnoha kategorií jako je například elektronika, kosmetika nebo například šperky. V recenzích se zhlíží především na cenu která je srovnávána s cenou konkurentů, na kvalitu výrobků, dovoz, zákaznickou podporu a další. Tento portál nemá dělat e-shopům reklamu, v článcích nenacházíte žádné odkazy. Má vám e-shopy představovat a objektivně posoudit zda se vhodný pro nákup nebo ne. Pokud se vám text nechce číst, na konci každé recenze je rychlé zhodnocení v podobě kladů a záporů e-shopu.

Načítání trvalo 3.1361 sekund.