+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nokia 500

Klíčová slova: nokia 500,mobil,telefon

E-mail: velkejmafian@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Nokia 500 je nový telefon od Finského světoznámého výrobce mobilních telefonů Nokia. Telefon se vyznačuje 1 GHz procesorem a velmi nízkou cenou, takže téměř každý si může tento kvalitní kousek dovolit.

Web: www.nokia-500.cz

Další související informace

Nejlepší schémata na Noki

schémata,mobily, Nokia – Stáhněte si do svého mobilu spousty originálních schémat zdarma! Zatím u nás naleznete schémata na mobily Nokia. Postupem času doplníme schémata pro další telefony. Stahujte ty nejlepší schémata na telefony Nokia zdarma!

Servis Nokia Olomouc

servis nokia,oprava nokia,výměna dotyku,lcd nokia – Provádíme pozáruční opravy všech modelů nokia, Máme potřebné zkušenosti a technické vybavení pro opravy všech typů závad. Na rozdíl od autorizovaných servisů se vždy snažíme opravit vadný díl namísto jeho okamžité výměny. Komponentový způsob oprav je mnohonásobně levnější a také rychlejší. Provádíme mimo jiné tyto opravy: -čištění oxidace ultrazvukem -opravy sluchátka -opravy sluchátka -opravy microfonů -výměna BGA obvodů -flash rom -odblokace -zálohy dat -výměnu konektoru -výměnu krytu, klávesnice -výměnu lcd -Výměnu polarizační plochy aj... Případné dotazy posílejte na mail: info@mobil-m1.cz

Nokia C5

telefon Nokia C5, informace, příslušenství, techni – Toto je originálně vyřešený zábavní web o telefonu značky Nokia C5-03. Najdete zde dostatek informací o tomto telefonu, jeho příslušenství, různé tapety, video, hry, diskusní fórum a samozřejmě i technické specifikace. Web potěší nejen současné majitele tohoto telefonu, ale i jeho zájemce.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.