+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

o velkých postavách vědy

Klíčová slova: velké, postavy, vědy, technika, techniky, Gauss Ka

E-mail: registracemartidlo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2010

Popis: Stránka o velkých postavách vědy a techniky Vám nabízí přehledné informace o významných vědcích, kteří vynalezli věci, které denně používáme na jednom místě. Málo si uvědomujeme jak by náš život vypadal bez takových vědeckých velikánů jako byli Gauss Karl Friedrich, André Marie Ampére, Archimédes, Celsius Anders či Doppler Christian Andreas, proto jim věnujte trochu svého času, který si určitě zaslouží.

Web: www.ovelkychpostavachvedyatechniky.e-blog.cz/

Další související informace

MegaComputer

kancelářská technika, počítače, notebooky – MegaComputer dodává veškerou kancelářskou techniku, hardware i software, naleznete zde vše od spotřebního materiálu až po kompletní počítačové sestavy. Veškeré zboží je za velmi nízké ceny.Navštivte nás.

Primo z Ciny

spionazni technika, mp3, spionazni pero, 3D bryle – WWeb Přímo z Číny se zabývá špionážní technikou, elektronikou, gadgets, lasery, rušičkami, příslušenstvím pro Apple, MP3/MP4 přehrávači a dalším, píšeme pro Vás recenze a hodnotíme nejzajímavější produkty.

Pohoda účetnictví, hotelový systém a PC

výpočetní technika, Pohoda účetnictví – Servis a prodej VT. Certifikace Comfor, Stormware, Eset. Instalace, prodej, správa, pro účetní program Pohoda, ekonomický systém Pohoda SQL. Správa sítí, serverů, kabelové sítě pro IT. Hotelový systém.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.