+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online katalog restaurací

Klíčová slova: restaurace bar kavárna vinárna pizzerie kuchyně

E-mail: info@i-restaurace.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2008

Popis: online katalog obsahující restaurace, bary, kavárny, vinárny, pizzerie. Výběr dle druhu kuchyně, zábavy, akcí, účelu, otevírací doby, menu či druhů alkoholických i nealkoholických nápojů, piva a vína.

Web: www.i-restaurace.cz

Další související informace

Anatis s.r.o.

nábytek, podlahy, kuchyně – Odborná podlahářská firma a kuchyňské studio. Prodáváme a pokládáme plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, parkety, palubky, korek, koberce, PVC, garnýže, podlahářské práce. Prodáváme a montujeme kuchyně i spotřebiče - 3D návrh zdarma.

City Café Cosmopolit Prag

restaurace praha, kavarna praha, kavarna v praze – City Café Cosmopolit, nacházející se v cetru Prahy, ve Spálené ulici, nedaleko metra Národní třída, bylo vytvořeno jako koncept analogický s podobnými projekty v Londýně, New Yorku, Moskvě a Paříži. Přes tuto podobnost si však zachovává svůj osobitý styl.

Zlatý muflon

ubytování šternberk, restaurace šternberk – Provozujeme penzion a restauraci ve Šternberku, Dolním Žlebu. Šternbersko představuje oblíbené rekreační centrum s možností koupání v přírodním koupališti a řadou míst vhodných pro turistiku.Nabízíme ubytování i dobré jídlo.

Načítání trvalo 0.0864 sekund.