+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operace dolních víček

Klíčová slova: Operace dolních víček, operace

E-mail: info@operace-dolnich-vicek.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy. S povadlými očními víčky si plastická chirurgie dokáže poradit. Operace dolních víček je jedním z běžných zákroků prováděných plastickými chirurgy.

Web: www.operace-dolnich-vicek.cz/

Další související informace

Oční klinika

operace očí – Provádíme komplexní služby v oblasti očního lékařství. Specializujeme se na laserové operace očí. Laserové operace provádíme na moderním přístroji VisuMax Mel80. Nabízíme operace očí také s možností splátek. Kromě refrakčních laserových operací očí nabízíme také operace šedého zákalu (katarakta) a zeleného zákalu (glaukomu). V našich ambulancí mimo jiné provádíme zdravotní úkony oční mikrochirurgie, oční plastiky. Dále provozujeme oční optiky a aplikaci kontaktních čoček.

laserová operace očí - Vy

operace očí, laserová operace očí – Na webu operace-oci.VyberuSi.cz naleznete veškeré informace o možnostech operace očí, novodobé zákroky, kompletní informace, dokonalá nabídka a srovnání jednotlivých klinik. Operace-oci.VyberuSi.cz to je web, který poskytuje kompletní informace o operačích očí. Diskuze, články, srovnání, nabídka jednotlivých klinik od VyberuSi.cz.

Načítání trvalo 0.0881 sekund.