+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operace dolních víček

Klíčová slova: Operace dolních víček, operace

E-mail: info@operace-dolnich-vicek.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy. S povadlými očními víčky si plastická chirurgie dokáže poradit. Operace dolních víček je jedním z běžných zákroků prováděných plastickými chirurgy.

Web: www.operace-dolnich-vicek.cz/

Další související informace

Plastická chirurgie Praha

plastická chirurgie Praha, estetické operace – Hlavní činnosti Esthe plastika jsou estetické operace a plastická chirurgie. Filosofií Esthe plasticka je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie. Plastická chirurgie Praha, klinika plastické chirurgie v Praze Esthé, je tím pravým místem, kde naleznete vysoký standard služeb.

Oční klinika

operace očí – Provádíme komplexní služby v oblasti očního lékařství. Specializujeme se na laserové operace očí. Laserové operace provádíme na moderním přístroji VisuMax Mel80. Nabízíme operace očí také s možností splátek. Kromě refrakčních laserových operací očí nabízíme také operace šedého zákalu (katarakta) a zeleného zákalu (glaukomu). V našich ambulancí mimo jiné provádíme zdravotní úkony oční mikrochirurgie, oční plastiky. Dále provozujeme oční optiky a aplikaci kontaktních čoček.

Evropská oční klinika

oční klinika, laserové operace očí, šedý zákal – Evropská oční klinika Lexum patří k největším očním klinikám ve střední evropě. Od roku 1993 pečuje o zrak lidem v České republice, specializuje se na refrakční zákroky - laserové operace očí, léčbu šedého zákalu, sítnice a sklivce. Ve specializovaném centru se zabýváme léčbou keratokonu.

Načítání trvalo 2.2928 sekund.