+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operace dolních víček

Klíčová slova: Operace dolních víček, operace

E-mail: info@operace-dolnich-vicek.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy. S povadlými očními víčky si plastická chirurgie dokáže poradit. Operace dolních víček je jedním z běžných zákroků prováděných plastickými chirurgy.

Web: www.operace-dolnich-vicek.cz/

Další související informace

Evropská oční klinika

oční klinika, laserové operace očí, šedý zákal – Evropská oční klinika Lexum patří k největším očním klinikám ve střední evropě. Od roku 1993 pečuje o zrak lidem v České republice, specializuje se na refrakční zákroky - laserové operace očí, léčbu šedého zákalu, sítnice a sklivce. Ve specializovaném centru se zabýváme léčbou keratokonu.

Plastická operace CZ - plastická chirurgie

plastická operace, plastické operace – Plastická operace cz vám poskytne veškeré informace o možnostech plastické i neinvazivní chirurgie, tedy druhy, ceny, ordinace a kliniky. Plastické operace prsou, nosu, břicha, očních víček, obličeje, facelifting, odstranění vrásek, liposukce.

Tipy pro vaše zdraví

oční klinika, oční klinika Praha, laserová operace – Oční klinika JL se zaměřuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí zejména u dospělých osob. Díky vynikajícímu přístrojovému vybavení jsou lékaři této kliniky schopni dostatečně dopředu stanovit diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch.

Načítání trvalo 2.3751 sekund.