+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Operace dolních víček

Klíčová slova: Operace dolních víček, operace

E-mail: info@operace-dolnich-vicek.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2012

Popis: Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy. S povadlými očními víčky si plastická chirurgie dokáže poradit. Operace dolních víček je jedním z běžných zákroků prováděných plastickými chirurgy.

Web: www.operace-dolnich-vicek.cz/

Další související informace

Operace očí

operace očí – Provádíme širokou škálu služeb v oblasti očního lékařství. Zaměřujeme se především na laserové operace očí, které provádíme na moderním přístroji VisuMax Mel80. Při operaci očí je u nás možnost splátek. Mimo refrakční laserové operace nabízíme i operace šedého zákalu (katarakta) a zeleného zákalu (glaukomu). V ambulancích naší oční kliniky provádíme i oční plastiky a stejně tak úkony oční mikrochirurgie. Provozujeme i oční optiky a aplikaci kontaktních čoček.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Plastická operace CZ - plastická chirurgie

plastická operace, plastické operace – Plastická operace cz vám poskytne veškeré informace o možnostech plastické i neinvazivní chirurgie, tedy druhy, ceny, ordinace a kliniky. Plastické operace prsou, nosu, břicha, očních víček, obličeje, facelifting, odstranění vrásek, liposukce.

Načítání trvalo 0.0980 sekund.