+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OSIX - Nabidka prace v CR

Klíčová slova: inzerce prace, nabidka prace, volna mista

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2010

Popis: Nabidka prace / pracovnich prilezitosti ze vsech koutu CR - pekne rozdelena podle kraju, okresu a oboru. Navic firemni inzerce v oboru prace / brigady a zamestnani zcela zdarma. Najdete si praci primo pro Vas - s nami je to hracka.

Web: osix.cz

Další související informace

JobMaster - volná místa

nabídky práce, zaměstnání, volná místa, jobs – JobMaster - katalog nabídek práce řazených abecedně v profesních rubrikách. Vyhledávání podle regionů, kvalifikace či fulltextu. Každé pondělí nové nabídky - objednejte si zdarma newsletter do mailové schránky !

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Úřady práce

úřady práce, nabídka práce, volná místa – Přišli jste o zaměstnání a potřebujete si co nejdřív najít nové? Potom nepřehlédněte portál Pracovní místo.cz, který přehledně třídí nabídky úřadů práce na území celé České republiky. Pak už je jen na Vás, zda dáte přednost některé pozici v blízkosti Vašeho bydliště nebo svému vytouženému zaměstnavateli v jiném městě.

Načítání trvalo 0.1530 sekund.