+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petr Novák - MLM

Klíčová slova: networking, MLM, multi level marketing

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2011

Popis: Stránky zaměřené na multi level marketing a osobní rozvoj. Tipy a rady, které vám pomohou ve vašem podnikání s obchodní příležitostí multi level marketing a díky tomu vyřešte svou finanční situaci.

Web: www.petrnovak.eu

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Business Square

marketing, network, mlm, interaktivní, distribuce – Web má formu sociální sítě, kde si uživatel může vytvářet Profily a stránky společnosti, nebo produktu viditelné pro všechny uživatele i návštěvníky, kompletně měnit jejich vzhled prostřednictvím designového studia např. pro účely propagace produktu nebo služeb. K prezentaci rovněž používat fotografie a video v kartě Nástroje. Vkládat odkazy na své již existující stránky. Tvořit vlastní obchodní týmy a struktury, spravovat je a rovněž pro ně vytvářet stránky. Komunikovat ve svých týmech např. pomocí Chatu a dalších způsobu v kartě Nástroje. Přivést své existující a vytvářet nové obchodní sítě pomocí karty Obchodní týmy. Užívat další různé aplikace, má k dispozici nástroje jako forum, diskuse např. ke vzělávacím článkům, přístup ke vzdělávacím materiálům např. v podobě ebooků, do pravidelných vzdělávacích webinářů. Dále mohou získávat i honoráře za nejlépe hodnocené příspěvky. Samotný web je založen na konceptu interaktivní distribuce a každý uživatel i ten, který není v další distribuci webu aktivní a jen užívá služeb, se stává součástí provizního systému Business Square.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.