+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastické operace-dotazy

Klíčová slova: plastické operace, estetická dermatologie

E-mail: moidlova@moidlova.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Potřebujete informace z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie či cévní chirurgie? Lékaři kliniky LaserPlastic Vám rádi odpoví na Vaše dotazy. Informovanost je vždy důležitá, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Web: caste-dotazy.laserplastic.cz/

Další související informace

Estetická dermatologie

estetická dermatologie, laserové centrum – Centrum estetické dermatologie nabízí komplexní ošetření jako omlazení pokožky, laserovou depilaci či odstranění znamének a kožních výrůstků. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

Korektivní dermatologie Praha

Korektivní dermatologie Praha – Korektivní dermatologie Praha . Estetická a korektivní dermatologie Praha - botox, výplňové materiály nebo chemický peeling. Navštivte naší dermatologickou ordinaci v Praze 1. Korektivní dermatologie Praha . Estetická a korektivní dermatologie Praha - botox, výplňové materiály nebo chemický peeling. Navštivte naší dermatologickou ordinaci v Praze 1.

Liposukce

liposukce skinware plastická estetická chirurgie – Bezbolestná liposukce je realizována profesionálními lékaři, kteří za sebou mají již celou řadu podobných zákroků. Liposukci provádíme pomocí moderních metod a díky účinné metodě skinware na Vás čeká opravdu bezbolestná liposukce, která splní veškerá očekávání. Bezbolestná liposukce Praha je neustále pod Vaší kontrolou.

Načítání trvalo 2.5489 sekund.