+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastické operace-dotazy

Klíčová slova: plastické operace, estetická dermatologie

E-mail: moidlova@moidlova.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Potřebujete informace z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie či cévní chirurgie? Lékaři kliniky LaserPlastic Vám rádi odpoví na Vaše dotazy. Informovanost je vždy důležitá, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Web: caste-dotazy.laserplastic.cz/

Další související informace

Zmenšení prsou

estetická chirurgie, plastická chirurgie – Velká ňadra způsobují často vleklé zdravotní obtíže. Zmenšení prsou je proto žádanou operací. Operace upravuje mírnou asymetrii, zmenšuje pokles prsou a může upravit velikost prsního dvorce.

Riva, plastická chirurgie

plastická chirurgie, plastická, operace, liposukce – Klinika plastické chirurgie v Brně nabízí face-lift, operace víček, zvětšování a modelace prsou, plastiku břicha, nosu a ušních boltců, liposukce. Dále vyhlazování vrásek pomocí laserů, Botulotoxinu a výplňových materiálů, odstraňování akné, žilek.

Top Esthetic plastická

Plastická chirurgie Praha, Estetická chirurgie Pra – Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. Praha je specialistou v oboru estetická a plastická chirurgie. V oboru estetická a plastická chirurgie patříme mezi profesionály, jejichž cílem je mladší, ale přitom přirozený vzhled našich klientů. V oblastech plastická chirurgie a estetická chirurgie děláme například liposukce, epilace, operace víček, odstranění vrásek, odstranění nadměrného pocení, mezoterapii a další zákroky. Estetická a plastická chirurgie jsou našimi specializacemi.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.