+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastické operace-dotazy

Klíčová slova: plastické operace, estetická dermatologie

E-mail: moidlova@moidlova.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Potřebujete informace z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie či cévní chirurgie? Lékaři kliniky LaserPlastic Vám rádi odpoví na Vaše dotazy. Informovanost je vždy důležitá, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Web: caste-dotazy.laserplastic.cz/

Další související informace

Zmenšení prsou

estetická chirurgie, plastická chirurgie – Velká ňadra způsobují často vleklé zdravotní obtíže. Zmenšení prsou je proto žádanou operací. Operace upravuje mírnou asymetrii, zmenšuje pokles prsou a může upravit velikost prsního dvorce.

Korektivní dermatologie Praha

Korektivní dermatologie Praha – Korektivní dermatologie Praha . Estetická a korektivní dermatologie Praha - botox, výplňové materiály nebo chemický peeling. Navštivte naší dermatologickou ordinaci v Praze 1. Korektivní dermatologie Praha . Estetická a korektivní dermatologie Praha - botox, výplňové materiály nebo chemický peeling. Navštivte naší dermatologickou ordinaci v Praze 1.

Laserplastic.cz

plastická chirurgie, estetická dermatologie – Pokud nejste spokojeni se svým tělem a hledáte pomoc, pak se obraťte na soukromou kliniku LaserPlastic v Praze. Klinika provádí plastické operace a estetickou dermatologii. Možnosti a podrobné informace najdete na našich stránkách laserplastic.cz.

Načítání trvalo 0.1829 sekund.