+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastika Uší

Klíčová slova: plastika uší, Otoplastika, operace uší, ORL, zdrav

E-mail: info@plastika-usi.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2012

Popis: Uši jsou z hlediska tvaru a stavby stejně důležité, jako například oči, nos a ústa, pro celkový výraz obličeje. Uči mohou mít špatné postavení, velikost nebo tvar. Tvar je velice variabilní, operativně se upravuje výška, šířka a sklon ucha. Nejvíce se plasticky operují odchylky od normálního postavení ušních boltců – odstávající uši a zmenšování velikosti.

Web: www.plastika-usi.cz

Další související informace

Oční klinika

operace očí – Provádíme komplexní služby v oblasti očního lékařství. Specializujeme se na laserové operace očí. Laserové operace provádíme na moderním přístroji VisuMax Mel80. Nabízíme operace očí také s možností splátek. Kromě refrakčních laserových operací očí nabízíme také operace šedého zákalu (katarakta) a zeleného zákalu (glaukomu). V našich ambulancí mimo jiné provádíme zdravotní úkony oční mikrochirurgie, oční plastiky. Dále provozujeme oční optiky a aplikaci kontaktních čoček.

GHC Praha

plastická operace – Klinika GHC Praha nabízí komplexní péči: všeobecnou a plastickou chirurgii, plastické operace, liposukci, stomatologii. Nabízíme širokou škálu zákroků z oboru plastické chirurgie: operaci nosu, očních víček, plastiku obličeje a krku, zvětšení prsou, liposukci a další.

Načítání trvalo 0.0509 sekund.