+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastika Uší

Klíčová slova: plastika uší, Otoplastika, operace uší, ORL, zdrav

E-mail: info@plastika-usi.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2012

Popis: Uši jsou z hlediska tvaru a stavby stejně důležité, jako například oči, nos a ústa, pro celkový výraz obličeje. Uči mohou mít špatné postavení, velikost nebo tvar. Tvar je velice variabilní, operativně se upravuje výška, šířka a sklon ucha. Nejvíce se plasticky operují odchylky od normálního postavení ušních boltců – odstávající uši a zmenšování velikosti.

Web: www.plastika-usi.cz

Další související informace

GHC Praha

plastická operace – Klinika GHC Praha nabízí komplexní péči: všeobecnou a plastickou chirurgii, plastické operace, liposukci, stomatologii. Nabízíme širokou škálu zákroků z oboru plastické chirurgie: operaci nosu, očních víček, plastiku obličeje a krku, zvětšení prsou, liposukci a další.

Plastická operace CZ - plastická chirurgie

plastická operace, plastické operace – Plastická operace cz vám poskytne veškeré informace o možnostech plastické i neinvazivní chirurgie, tedy druhy, ceny, ordinace a kliniky. Plastické operace prsou, nosu, břicha, očních víček, obličeje, facelifting, odstranění vrásek, liposukce.

Zvětšení prsou

prsa, plastika prs, silikónové prsa, umele prsa, p – BreastFast je přírodním řešením problému, který trápí velké množství holek už dlouhou dobu. Jestliže nejste spokojená s velkostí svého poprsí a nechcete absolvovat plastickou operaci, vyzkoušejte léky pro plnější a větší poprsí. Bujnější poprsí jsou odteď dostupné pro každou ženu, která po nich touží.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.