+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podnikavec.cz

Klíčová slova: podnikání, podnikavec, podniky, členění

E-mail: napis@podnikavec.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.

Web: www.podnikavec.cz/

Další související informace

Reality inzercia

inzerce reality, byty, domy, pozemky, – Inzerce realit a nemovitostí bezplatně, můžete inzerovat svou nemovitost na bezplatném internetovém portále, nemovitosti z Čech a Slovenska . Přidejte svou nemovitost do jedné z následujících kategorií: byty, domy, pozemky, kanceláře, skladové prostory, chaty.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

LinksTip.com - populární články

linkstip,tip,zprávy,články,zajímavé,oblíbené,popul – inksTip.com je server poskytující přehled nejlepších aktuálních článků ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti.

Načítání trvalo 0.2006 sekund.