+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podnikavec.cz

Klíčová slova: podnikání, podnikavec, podniky, členění

E-mail: napis@podnikavec.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.

Web: www.podnikavec.cz/

Další související informace

Krása s dámskou kosmetikou

kosmetika, vichy, vichy normaderm, vichy make up, – Vysloví-li se slovní spojení půvabná žena, mnohým lidem zcela určitě příjde na mysl krásná žena, která vypadá vizuálně opravdu přitažlivě. Skutečnost je ovšem taková, že vnější vzhled ženy je zabezpečený hned několika různými faktory.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.2498 sekund.