+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění firem

Klíčová slova: Pojištění firem, pojištění komplexní, řešení pojis

E-mail: info@pojisteni-firem.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2013

Popis: Firemní podnikání nikdy není bez rizika. Některé škody se mohou stát pro firmu likvidační nebo mohou provoz firmy vážně ohrozit. Rizikům nelze zabránit, ale lze zmírnit jejich následky. Pojištění firem nabízí většina pojišťoven na českém trhu, podmínky pojištění jsou různé a stejně tak ceny.

Web: www.pojisteni-firem.cz/

Další související informace

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění – Komerční cestovní pojištění nám v případě vzniku pojistné události pomůže pokrýt náklady s ní spojené. Ať už jsou to náklady na poskytnutí první pomoci, ošetření ve zdravotním zařízení nebo nutná hospitalizace v nemocnici v zahraničí.

Najdu povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel, havarijní pojiš – Tento web vám poskytne základní informace v oblasti pojištění vozidel. Web určený všem, kteří potřebují najít nejlevnější povinné ručení online a bez komplikací.

Úrazové pojištění

úrazové pojištění pojištění srovnání – Uzavřete si úrazové pojištění, které vám pomůže se zabezpečením v případě, kdy se vy, vaše dítě, nebo jiný člen rodiny zraníte. Ať už dojde k úrazu doma, venku, v zahraničí, při sportu či cestování anebo při studiu.Úrazové pojištění lze sjednat samostatně anebo může být součástí jiného pojištění.

Načítání trvalo 0.0914 sekund.