+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění pro cizince

Klíčová slova: cizinec s trvalým pobytem, zdravotní pojištění, ne

E-mail: info@pojisteni-pro-cizince.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2012

Popis: Je jedno, zda jste student, turista, nebo cizinec s trvalým pobytem na území České republiky. V každém případě, pokud chcete na tomto území strávit víc jak 9 dní, je nutností, abyste byli pojištěni pro případ zdravotní péče. Pokud totiž nevlastníte kartičku o zdravotním pojištění, nebudete ošetřen.

Web: www.pojisteni-pro-cizince.cz/

Další související informace

www.1-2umobil.cz

E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej komple – E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne. E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne.

Benzínová sekačka

benzínová sekačka, s pojezdem, bez pojezdu, pohon – Aby váš trávník vypadal naprosto dokonale, je zapotřebí se o něj starat. Nemáme na mysli jen pravidelné zalévání či hnojení. Velice důležité je především sečení trávy. K tomu vám poslouží benzínová sekačka. Tu si můžete pořídit s pojezdem nebo bez pojezdu. Benzínové sekačky jsou poháněny benzínem, který je nutné pravidelně dolévat. Tyto sekačky jsou vhodné na větší travnaté plochy a nerovný povrch.

Obchod s kosmetikou

Obchod s kosmetikou – Ráda se malujete a parádíte? Potřebujete novou kosmetikou? Podívejte se do našeho obchůdku, kde nabízíme opravdu široký výběr. Každá z vás si zde určitě vybere. Ráda se malujete a parádíte? Potřebujete novou kosmetikou? Podívejte se do našeho obchůdku, kde nabízíme opravdu široký výběr. Každá z vás si zde určitě vybere.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.