+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění pro cizince

Klíčová slova: cizinec s trvalým pobytem, zdravotní pojištění, ne

E-mail: info@pojisteni-pro-cizince.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2012

Popis: Je jedno, zda jste student, turista, nebo cizinec s trvalým pobytem na území České republiky. V každém případě, pokud chcete na tomto území strávit víc jak 9 dní, je nutností, abyste byli pojištěni pro případ zdravotní péče. Pokud totiž nevlastníte kartičku o zdravotním pojištění, nebudete ošetřen.

Web: www.pojisteni-pro-cizince.cz/

Další související informace

www.1-2umobil.cz

E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej komple – E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne. E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne.

TMS Prague

Léčebné pobyty, zdravotní turistika, prevence – TMS Prague nabízí Vám možnost ideálního spojení odborné péče o Vaše zdraví s dovolenkovým programem, nebo v podobě individuální turistiky, přesně podle Vašich představ i časových možností. Léčebné pobyty a zdravotní turistika.

Důležité finance

Penzijní připojištění,životní pojištění, pojištění – Chcete být informování o všem co je opravdu důležité ve světě financí? Chcete investovat? Nebo máte zájem o pojištění? Nevíte, co přinese důchodová reforma a který pilíř pro Vás bude nejvýhodnější? Pomůžeme Vám rozšířit Vaše finanční vzdělání.

Načítání trvalo 0.1056 sekund.