+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění pro cizince

Klíčová slova: cizinec s trvalým pobytem, zdravotní pojištění, ne

E-mail: info@pojisteni-pro-cizince.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2012

Popis: Je jedno, zda jste student, turista, nebo cizinec s trvalým pobytem na území České republiky. V každém případě, pokud chcete na tomto území strávit víc jak 9 dní, je nutností, abyste byli pojištěni pro případ zdravotní péče. Pokud totiž nevlastníte kartičku o zdravotním pojištění, nebudete ošetřen.

Web: www.pojisteni-pro-cizince.cz/

Další související informace

Zahradní krby

zahradni krby, krby s udirnou – Na současném trhu se zahradními krby jsou nabízeny 3 druhy zahradních krbů, a to zahradní krby ke grilování, na uzení a kombinované. Zahradní krby jsou určeny především na uzení na zahradě nebo na grilování.

Trička s potiskem

Trička s potiskem,sítotisk,voskový potisk,batika – Český web o tričkách s potiskem. Informuje o existujících technologiích sloužících k potisku triček i metodách pro domácí potisk. Seznamuje s historií triček s potiskem a pozastavuje se i nad otázkou značkových triček.

BestFit Studio Smíchov

zdravotní cvičení, diagnostika, kondiční příprava – Provádíme individuální zdravotní cvičení, diagnostika a poradenství v oblasti sportu, kondiční přípravu, regenerační a rekondiční služby a výživové poradenství. Všechny služby nabízíme v našem privátním fitness centru.

Načítání trvalo 0.0876 sekund.