+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojištění pro cizince

Klíčová slova: cizinec s trvalým pobytem, zdravotní pojištění, ne

E-mail: info@pojisteni-pro-cizince.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2012

Popis: Je jedno, zda jste student, turista, nebo cizinec s trvalým pobytem na území České republiky. V každém případě, pokud chcete na tomto území strávit víc jak 9 dní, je nutností, abyste byli pojištěni pro případ zdravotní péče. Pokud totiž nevlastníte kartičku o zdravotním pojištění, nebudete ošetřen.

Web: www.pojisteni-pro-cizince.cz/

Další související informace

HTC One X

htc,one,htc one x,htc one v,htc one s – Webové stránky pro telefon HTC One X , HTC One S a HTC One V. Naleznete zde fotky, technické parametry, videa i recenze těchto mobilů. Kvalitní a ověřený obsah je samozřejmostí. Proč tedy čekat a nevstoupit k nám ?

MP3naMíru.cz eshop

mp3 přehrávače,fm transmitter,micro sd 4gb,micro s – Exkluzivní MP3 přehrávače s reproduktorem + svíticí diodou, Fm transmittery, Paměťové karty a příslušenství v našem eshopu . Vše skladem.Ihned k odeslání. U nás si určitě vyberete.Nejnižší ceny u nás.

Eshop s oblečením

Eshop s oblečením – Pokud sháníte kvalitní a levné oblečení pro sebe, manžela nebo děti, podívejte se do našeho online shopu. Zde si totiž zaručeně vyberete to pravé a skvěle padnoucí. Pokud sháníte kvalitní a levné oblečení pro sebe, manžela nebo děti, podívejte se do našeho online shopu. Zde si totiž zaručeně vyberete to pravé a skvěle padnoucí.

Načítání trvalo 3.8648 sekund.