+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojišťovny a povinné ručení

Klíčová slova: Povinné ručení, pojistná ochrana, pojištění skel,

E-mail: info@pojistovny-povinne-ruceni.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2012

Popis: Povinné ručení neboli také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je povinen ze zákona uzavřít každý majitel motorového vozidla. Pokud majitel nedbá tohoto zákonného pojištění (neplatí jej), zaplatí, pokud až ve výši 40 000 Kč. Je to celkem dost, proto bych si to být vámi rozmyslel. Navíc, pokud způsobíte nehodu, veškeré škody platí ze svých finančních prostředků.

Web: www.pojistovny-povinne-ruceni.cz/

Další související informace

Povinné ručení 2010

povinné ručení, pojištění – Výhodné porovnání povinného ručení od 12 největších pojišťoven v České republice. Stačí zdarma vyplnit formulář a pak si jen vybrat pro Vás nejlepší nabídku. Díky tomuto online porovnání můžete ušetřit více než 60% z ceny povinného ručení.

Povinné ručení porovnání

povinné ručení, pojištění online – Možnost sjednání povinného ručení z pohodlí vašeho domova vám nabízí internetové stránky porovnani-online.cz. Zelenou kartu dostanete ihned na e-mail a dokumenty následně poštou. K dispozici je zákaznický servis a objednávky 24 hodin denně.

Pojištění vozidel

povinné ručení, pojištění vozidel, pojištění onlin – Na našem trhu působí bez mála patnáct větších pojišťoven, které se mimo jiné zabývají i poskytováním pojištění vozidel. My Vám přinášíme přehled nabídek všech pojišťoven. Sami si pak můžete vybrat, která Vám nabídne nejlepší podmínky.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.