+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojišťovny a povinné ručení

Klíčová slova: Povinné ručení, pojistná ochrana, pojištění skel,

E-mail: info@pojistovny-povinne-ruceni.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2012

Popis: Povinné ručení neboli také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je povinen ze zákona uzavřít každý majitel motorového vozidla. Pokud majitel nedbá tohoto zákonného pojištění (neplatí jej), zaplatí, pokud až ve výši 40 000 Kč. Je to celkem dost, proto bych si to být vámi rozmyslel. Navíc, pokud způsobíte nehodu, veškeré škody platí ze svých finančních prostředků.

Web: www.pojistovny-povinne-ruceni.cz/

Další související informace

Povinné ručení 24.cz

povinné ručení, havarijní pojištění – Vše o povinném ručení a havarijním pojištění. Informace, porovnání až 13-ti pojišťoven, uzavření online. Vše o povinném ručení a havarijním pojištění. Informace, porovnání až 13-ti pojišťoven, uzavření online.

Povinné ručení Allianz

Povinné ručení, povinné ručení Allianz – Levnější povinné ručení Allianz můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Bez nutnosti osobních návštěv si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Allianz.

Boty aut - pneu

pneu, povinné ručení, havarijní pojištění – Web o pneumatikách – informace a zajímavosti ze světa pneumatik. Porovnejte si výrobce a ceny pneumatik. Bezpečnost, nákup a historie zimních a letních pneu – to vše a mnoho dalšího najdete na našem webu.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.