+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojišťovny a povinné ručení

Klíčová slova: Povinné ručení, pojistná ochrana, pojištění skel,

E-mail: info@pojistovny-povinne-ruceni.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2012

Popis: Povinné ručení neboli také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je povinen ze zákona uzavřít každý majitel motorového vozidla. Pokud majitel nedbá tohoto zákonného pojištění (neplatí jej), zaplatí, pokud až ve výši 40 000 Kč. Je to celkem dost, proto bych si to být vámi rozmyslel. Navíc, pokud způsobíte nehodu, veškeré škody platí ze svých finančních prostředků.

Web: www.pojistovny-povinne-ruceni.cz/

Další související informace

Povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel, povinne ruceni – Přehledné srovnání nabídek na povinné ručení - jednoduše, stručně, přehledně. Pomůžeme Vám vybrat to správné povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidel nebo motocyklů. U nejlepšího povinného ručení, jehož podstatou je peněžité plnění poškozeným, by mělo platit pravidlo, že čím více si zaplatíte, tím více byste měli dostat.

Povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel – Povinné ručení patří mezi úkony, které je nutné zařídit a nezapomenout na ně. Jedná se totiž o zákonem danou věc, kterou musí každý člověk dodržet. Mít vyřízení povinné ručení, neboli pojištění vozidel a také ho platit, jinak může přijít pokuta.

Chci povinné ručení

povinné ručení, auto, pojištění – Porovnejte nabídky největších pojišťoven na českém trhu a to vše za pár vteřin z pohodlí domova. Poradíme, jaké pojištění se vyplatí a jak se nenechat napálit. Výběr povinného ručení už nebude horor.

Načítání trvalo 3.5435 sekund.