+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Politická reklama

Klíčová slova: reklama, politika, databáze, kampaně, volby

E-mail: tomas.ondrej@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2012

Popis: Server provozující databázi české politické reklamy. Databáze umožňuje komplexní vyhledávání podle média, zadavatele, voleb, zdroje reklamy a data inzerce. U veškeré reklamy je zachována maximální kvalita pro další zpracování a použití.

Web: www.politickareklama.cz

Další související informace

Volby na Berounsku

Beroun, Berounsko, Hořovicko, volby, Senát – Diskuze pro komunální a senátní volby v regionech Beroun a Hořovice, průběžně doplňované profilové informace a zodpovězené dotazy od jednotlivých kandidátů do Senátu v obvodu 16 - Beroun. Bude Jiří Oberfalzer opět senátorem nebo se hlasy vás voličů upřou jiným směrem?

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.