+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Polodlouhé vlasy

Klíčová slova: účesy pro polodlouhé vlasy

E-mail: gonoob@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Účesy pro polodlouhé vlasy patří k těm nejpopulárnějším ve světě módy, proto jsou naše stránky určené všem ženám, které hledají inspiraci jak upravit svoje polodlouhé vlasy. Najdete zde plno fotografií a tipů.

Web: www.ucesy-pro-polodlouhe-vlasy.info

Další související informace

kadeřnictví SAN

kadeřnictví manikúra účes účesy kadeřnice vlasy – Osobité kadeřnictví a manikúra nabízí stejně osobité a jedinečné služby pro dámy, pány i děti. Samozřejmostí je poradenství s výběrem účesu, barvy ale i péče o vlasy. Prodej profesionální vlasové kosmetiky eva PROFESSIONAL, školení a semináře pro kadeřnice a kadeřníky po celé ČR.

eÚčesy - Informace o účes

účesy pro krátké vlasy.účesy na ples,účesy na ples – Na těchto stránkách najdete informace o aktuálních účesech. Najde zde desítky fotogalerií pro výběr vašeho účesu(účesy do práce, na party,účesy na ples,účesy 2010,střihy,účesy pro polodlouhé vlasy,pro krátké vlasy.)a mnohem více.

Originální dárky pro muže a ženy

dárky, netradiční dárky, pro muže, pro ženy, origi – Nabízíme originální a netradiční dárky, dárky pro muže i ženy, nejmodernější dárky a vychytávky, sexy dárky, dárky k narozeninám i svátku, zkrátka dárky všeho druhu.

Načítání trvalo 2.3810 sekund.