+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

porod video

Klíčová slova: porod

E-mail: houdis@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2012

Popis: Každá nastávající maminka přemýšlí o tom jak nejlépe a co nejsnáze projít jedním z nejhezčích období svého života. Na našem infowebu máte možnost vidět porod v přímém přenosu a pořádně se na něj připravit.

Web: www.porod-videa.cz

Další související informace

Baby web o rodičovství a

ovulační kalendář, termín porodu, porod – Přinášíme informace o všem, co je spojené s touhou po dítěti, jeho očekáváním i prvními měsíci života. Odborným partnerem je Ústav péče o matku a dítě v Praze 4 Podolí. Poradna, fotogalerie.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Porod video

Porod video – Připravujete se na porod a sháníte o něm veškeré možné informace? Seznamte se s potenciálními problémy a buďte tak připraveni na potíže. Na našem webu naleznete také video ukázku z porodu, díky kterému se vám celá problematika ještě více odkryje.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.