+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Požadavky na kvalitu stla

Klíčová slova: kompresory, pneumatické nářadí, stroje

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2010

Popis: Dlouhá životnost i při tvrdém nasazení díky extrémně robustním a stabilním materiálům stavebních dílů. Výkonný díky dvojitému kladívkovému příklepu, obzvláště příruční díky ergonomickému tvaru, řesná práce podle potřeby díky nastavení utahovacího momentu ve třech stupních. Požadavky na kvalitu stlačeného vzduchu: bez kondenzátu, vyčištěný, s olejovou mlhou. Obzvláště ergonomický díky příruční a kompaktní stavbě. Neúnavná práce i při delším použití díky nízké hmotnosti, optimální pro použití při pásové výrobě díky závěsnému poutku. Obzvláště tichý díky tlumiči odchozího vzduchu. Snadná a rychlá obsluha díky rychlovýměnnému sklíčidlu. Různé možnosti použití díky flexibilnímu nastavení utahovacích momentů. Vysoká bezpečnost díky vypínací spojce.

Web: www.okompresorech.cz

Další související informace

Kancelářská technika

polygrafická technika, kancelářské stroje – Zabýváme se výrobou polygrafické a kancelářské techniky. V naší nabídce naleznete rýhovačky, perforovačky, řezačky, děrovačky, skládačky papíru a vozíky či stolky na papír. V naší bohaté nabídce si jistě vyberete výborné vybavení pro Vaši kancelář.

Nářadí a nástroje

ruční elektrické nářadí, šroubováky, kleště – Na adrese www.mat-naradi-nastroje.cz naleznete Internetový obchod zabývající se prodejem nářadí a nástrojů pro stavebníky, zámečníky, nábytkáře, tesaře, truhláře, stolaře, malíře a jiné řemeslníky. Možnost osobního odběru v Brně, Hlinsku a Čáslavi.

Nářadí a kleště Knipex

nářadí, knipex, kleště, nářadí knipex – Nářadí nejvyšší kvality značky Knipex. Nabízíme on-line prodej nářadí Knipex, zvláště kleští a dalšího vybavení. Nářadí Knipex je zárukou kvality, protože podléhá těm nejpřísnějším kritériím a patří tak mezi to nejlepší.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.