+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Požadavky na kvalitu stla

Klíčová slova: kompresory, pneumatické nářadí, stroje

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2010

Popis: Dlouhá životnost i při tvrdém nasazení díky extrémně robustním a stabilním materiálům stavebních dílů. Výkonný díky dvojitému kladívkovému příklepu, obzvláště příruční díky ergonomickému tvaru, řesná práce podle potřeby díky nastavení utahovacího momentu ve třech stupních. Požadavky na kvalitu stlačeného vzduchu: bez kondenzátu, vyčištěný, s olejovou mlhou. Obzvláště ergonomický díky příruční a kompaktní stavbě. Neúnavná práce i při delším použití díky nízké hmotnosti, optimální pro použití při pásové výrobě díky závěsnému poutku. Obzvláště tichý díky tlumiči odchozího vzduchu. Snadná a rychlá obsluha díky rychlovýměnnému sklíčidlu. Různé možnosti použití díky flexibilnímu nastavení utahovacích momentů. Vysoká bezpečnost díky vypínací spojce.

Web: www.okompresorech.cz

Další související informace

Nářadí PROMA

elektrické nářadí, Obráběcí stroje na kov, Obráběc – Internetový obchod s kvalitním nářadím značky PROMA. Nabízíme elektrické nářadí, měřící techniku, obráběcí stroje na dřevo a kov, tvářecí stroje. V nabídce jsou také kvalitní garážová vrata PROMA. Rychlé dodání po celé ČR.

Domácí potřeby Fiskars

Fiskars, nářadí, domácí potřeby – Prodej domácích potřeb a nářadí značky Fiskars, která je jedničkou na trhu díky své nekompromisní kvalitě. Nabízíme rýče, motyky, vidle a další zahradní techniku a také nože, brousky na nože a jiné potřeby do domácnosti.

Načítání trvalo 0.0830 sekund.