+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Požadavky na kvalitu stla

Klíčová slova: kompresory, pneumatické nářadí, stroje

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2010

Popis: Dlouhá životnost i při tvrdém nasazení díky extrémně robustním a stabilním materiálům stavebních dílů. Výkonný díky dvojitému kladívkovému příklepu, obzvláště příruční díky ergonomickému tvaru, řesná práce podle potřeby díky nastavení utahovacího momentu ve třech stupních. Požadavky na kvalitu stlačeného vzduchu: bez kondenzátu, vyčištěný, s olejovou mlhou. Obzvláště ergonomický díky příruční a kompaktní stavbě. Neúnavná práce i při delším použití díky nízké hmotnosti, optimální pro použití při pásové výrobě díky závěsnému poutku. Obzvláště tichý díky tlumiči odchozího vzduchu. Snadná a rychlá obsluha díky rychlovýměnnému sklíčidlu. Různé možnosti použití díky flexibilnímu nastavení utahovacích momentů. Vysoká bezpečnost díky vypínací spojce.

Web: www.okompresorech.cz

Další související informace

Pohodový nákup elektrotec

baterie do mobilu, Baterie do aku nářadí, Baterie – E-shop s podporou kamenné prodejny v Měšicích, kde lze objednané zboží i vyzvednout, nabízí software, hardware, počítače, notebooky, akumulátory, baterie, nabíječky a další elektroniku a příslušenství.

bionafta

bionafta, ecodiesel, stroje pre výrobu bionafty – Zber a likvidácia prepáleného rastlinného oleja. Predaj výrobnej technológie na domácu výrobu bionafty a spotrebných materiálov. Cieľom je umožniť ľudom výrobu bio paliva pre vlastnú spotrebu a odpútanie sa od neustále sa zvyšujúcich cien pohonných hmôt a v konečnom dôsledku k ekologickému prístupu našej zemi.

Načítání trvalo 0.0849 sekund.