+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce pro IT profesionály

Klíčová slova: Programátor, Developer, specialist, job, it

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2013

Popis: Hledáte zajímavé nabídky práce v IT, které Vám přinesou dostatečné finanční ohodnocení? Chcete získat místo v prestižních společnostech? Láká Vás práce v zahraničí? Nebo toužíte nastartovat svoji profesionální kariéru v IT oboru? ITresources je unikátní IT job portál nabízející celé spektrum možností uplatnění. Založte si snadno osobní profil a poznejte výhody portálu práce výpočetní technika.

Web: itresources.cz

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Detektivní kancelář

detektivní kancelář, služby – Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik. Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.