+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce z domova správa esh

Klíčová slova: práce, práce z domova, brigáda, brigády, práce na

E-mail: prace.eshop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Práce z domova s českými výrobci. Pokud sháníte práci na doma či brigádu jste zde správně. Pracujte z domu nebo odkudkoli kde máte počítač a připojení k internetu. Práce spočívá v tvorbě a následné editaci vlastního e-shopu , na kterém prodáváte vybraný produkt Vámi zvoleného českého výrobce. Práce i brigáda vhodná i jako práce z domova. Zboží nenakupujete, nebalíte ani neposíláte konečnému zákazníkovi. Nabízíme na výběr z našeho portfolia pravidelně se obměňujících produktů, které se na internetu prodávají nejvíce. Pracujte přímo pro výrobce kterého si vyberete. Čím dál více lidí obchoduje přes internet.

Web: www.prace-nadoma.717.cz/

Další související informace

Práce

práce – Katalog stránek Práce.www.cz je internetový rozcestník, který soustřeďuje odkazy na stránky s nabídkou a poptávkou práce. Pomocník při hledání práce či zaměstnání. Práce v tuzemsku i zahraničí, Au Pair pobyty, brigády. Internetový rozcestník se specializuje pouze na česky psané stránky s nabídkou práce. Pokud máte smysl pro humor, můžete také zavítat do sekce vtipy o práci, kde naleznete sbírku vtipů s pracovní tématikou. Anebo si zde prostě jen můžete vylepšit náladu a motivovat se před dalším hledáním vhodného zaměstnání.

Úřady práce

práce – Přehled všech úřadů práce v České republice. Seznam všech 77 úřadů je přehledně rozdělený podle abecedy. Na stránce konkrétního úřadu práce najdete kontakty, úřední hodiny a nabídku volných míst a dislokovaná pracoviště.

Pracuj v Plzni

práce,pracuj,zaměstnání,brigáda,Plzeň – Webová stránka poskytující informace o pracích v Plzni a okolí. Je zaměřena nejen pro nezaměstnané, ale i pro důchodce a matky na rodičovské dovolené, která hledají práci v Plzni a okolí. Věříme, že si díky naší stránce najdete zaměstnání dle vašich představ.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.