+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce z domova správa esh

Klíčová slova: práce, práce z domova, brigáda, brigády, práce na

E-mail: prace.eshop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Práce z domova s českými výrobci. Pokud sháníte práci na doma či brigádu jste zde správně. Pracujte z domu nebo odkudkoli kde máte počítač a připojení k internetu. Práce spočívá v tvorbě a následné editaci vlastního e-shopu , na kterém prodáváte vybraný produkt Vámi zvoleného českého výrobce. Práce i brigáda vhodná i jako práce z domova. Zboží nenakupujete, nebalíte ani neposíláte konečnému zákazníkovi. Nabízíme na výběr z našeho portfolia pravidelně se obměňujících produktů, které se na internetu prodávají nejvíce. Pracujte přímo pro výrobce kterého si vyberete. Čím dál více lidí obchoduje přes internet.

Web: www.prace-nadoma.717.cz/

Další související informace

Úřady práce

práce – Přehled všech úřadů práce v České republice. Seznam všech 77 úřadů je přehledně rozdělený podle abecedy. Na stránce konkrétního úřadu práce najdete kontakty, úřední hodiny a nabídku volných míst a dislokovaná pracoviště.

Voňavá práce - nejen přiv

práce, práce na doma, práce z domu, brigáda – Chcete si přivydělat při zaměstnání, studiu nebo mateřské dovolené? Hledáte cestu, jak vybudovat vlastní kariéru podle svých představ? S námi si můžete vybudovat svůj úspěch i vy. Připojte se k našemu týmu! Vyzkoušejte něco nového a rozhodujte sami o tom, kolik si vyděláte.

Načítání trvalo 0.1767 sekund.