+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prchavý svět

Klíčová slova: prchavy svet, ukijoe, japonsko, japonska historie,

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2012

Popis: Vše o Japonsku, co by Vás mohlo zajímat. Blog pro všechny co se chtějí přiučit něco o japonské kultuře. Milují Japonsko nebo zkrátka jen chtějí znát i něco nového. Vše o Zemi vycházejícího slunce, co by Vás mohlo zajímat.

Web: alilea.blog.cz

Další související informace

Poděbrady

lázně, poděbrady, historie, fontány, kultura – Tradiční české lázně s nádhernými zahradami plnými fontán a rozkvetlé flóry. Lázně Poděbrady se pyšní blahodárnými účinky tamních pramenů. Poděbrady jsou lázeňské město v okrese Nymburk. V Poděbradech se léčí hlavně srdeční a oběhové problémy. Vyskytovali se zde dva druhy lázní a to železité a uhličité.

Informace o Sardinii

Sardinie, historie, nuraghy, sardinské pobřeží, – Na těchto stránkách najdete podrobné informace o dějinách Sardinie včetně dodnes záhadné civilizace nuragů. Dále se seznámíte s hlavním městem Sardinie Cagliari a dalšími většími sardinskými městy a s popisem jednotlivých částí nádherného sardinského pobřeží (například vyhlášená Costa Smeralda, souostroví Maddalena).

Zeměpis - všechny země

zeměpis, země, svět, města – Na těchto stránkách o zeměpisu naleznete spoustu zajímavých informací o všech zemích světa. Informace o některých zemích můžete použít jako referát do zeměpisu nebo jimi nahradit školní učivo. Evropa, Asie, Amerika a další

Načítání trvalo 0.1027 sekund.