+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přesný čas online

Klíčová slova: čas, přesný čas, proroctví, jména pro miminka, cas

E-mail: interactive.investment@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2010

Popis: Web zobrazuje přesný čas online podle atomových cesiových hodin. Informace o čase - minulost, kalendáře, menstruační kalendář, nebo jména pro miminka, přítomnost, budoucnost, kalendáře, fyzika, zajímavosti, osobnosti, věštby a proroctví - Sibyla, Nostradamus, hodiny, hodinky, astronomie a astrologie. Přesný čas je pouze jeden. U nás.

Web: www.presny-cas-online.cz

Další související informace

Časové pásma-Svetový čas

časové pásma, časové pásmo, čas, svet, svetový čas – Rozdelenie sveta na časové pásma, mapa, vyhľadávanie aktuálneho času v danom mieste, svetový čas. Praktická interaktívna mapa znázorňujúca všetky svetové časové pásma (časové zóny) a aktuálny čas vo svete.

Pro zdraví 21

volný čas, asistenční služby, zábava pro seniory – Trávení volného času Beroun, zájmové kroužky Beroun, herna pro děti a mládež, semináře a kurzy Beroun, asistenční služby pro seniory Beroun, poskytování peče pro seniory v Berouně, zábava pro seniory, zábava pro mládež, hry pro děti, mládež, výtvarné dílny pro děti,mládež,dospělé, seniory, výchovné a vzdělávací centrum Beroun, asistenční služby Beroun, zábava pro seniory

Volný čas seniorů

volný čas, senior, aktivity, tipy – Informační portál zaměřený na volný čas aktivních seniorů, prezentující akce a informace v rubrikách - Sport a cestování, Kultura, Kurzy a poznávání. Cílem portálu je poskytovat informace přehledně, aktuálně a pozitivně.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.