+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přiznaky chřipky

Klíčová slova: Chřipka, přiznaky chřipky, Informace o chřipce, lé

E-mail: info@top-gadget.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Jsou známy tři typy viru chřipky: A, B, C; o posledním se však předpokládá, že tvoří nový druh. Viry typu A vyvolaly všechny velké epidemie a pandemie. Typ B vyvolává menší epidemie, zejména v dětských kolektivech, chřipka C probíhá spíše jako nemoc z nachlazení.* Máme doma chřipku, co s tím?!* Dostaneme pod stromeček chřipku?* Některé léky nejsou na chřipku, ale na houby

Web: www.priznakychripky.info

Další související informace

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana, parfémy, informace – Dolce Gabbana patří k nejoblíbenějším parfémům na celosvětovém trhu luxusních parfémů. U nás najdete informace o této značce a její výrobcích. Každý parfém který vám představíme si můžete u nás také zakoupit.

Web o PR článcích

Přinášíme Vám informace o PR článcích. – Vítejte na webu, který se věnuje specializovaným oborovým PR článkům. Publikováním PR článku na internetu, máte možnost nenásilnou, čtivou formou upozornit na Vaší firmu a představit Vaše zboží a služby široké veřejnosti. Přinášíme Vám informace o PR článcích.

Boj o přežití

boj o přežití,ultimate survival,man vs. wild – Bear Grylls sloužil u britských SAS, zdolal nejvyšší horu světa a přešel zamrzlý oceán Arktidy. Je průvodcem seriálem Boj o Přežití. Spolu s televizním týmem se vydáva do nejnehostinějších končin světa, aby divákům ukázal jak tam lze přežít pouze s pomocí nože, křesadla a láhve na vodu. Bear Grylls názorně ukazuje co vše lze sníst (od červů, pavouků a škorpiónů po vzdechlinu) i jak to ulovit či nalézt. Dále předvádí jak se sám dostat z bažiny, z ledové řeky, z jezera když se prolomí led. Kde najít vodu, „nocleh“, jak rozdělat oheň. Seriál o tom jak přežít a vrátit se zpět domů. Zatím je natočeno 6 serií (i s českým dabingem) a nové díly pořád vycházejí.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.