+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej domu v j. Čechách

Klíčová slova: prodej domu,5+1,3+1,chalupa,penzion,na přestavbu

E-mail: jiri-kadera@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2009

Popis: Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou. Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou.

Web: prodam-dum.info/

Další související informace

Katalog firem - stroje

Prodej strojů, stroje, strojní bazar, bazar strojů – Katalog firem zabývající se strojní technikou. Jedná se o prodej strojů a příslušenství, servis strojů a strojní bazar. Vše je řazeno do sekcí, kovoobráběcí stroje, dřevoobráběcí stroje, stavební stroje, zemědělská technika a ostatní stroje.

Prodej a nákup realit

prodej domů, Florida, domy, byty – Hledáte byt, dům či apartmán nebo jinou realitní investici na Floridě? Poskytujeme profesionální pomoc a asistenci při výběru, nákupu či prodeji nemovtostí na Floridě. Licencovaná realitní agentka (pro oblast Floridy) mluvící česky.

Reality Praha

Praha, nemovitosti, reality, prodej bytů – Prodej nemovitostí v Praze a okolí. Byty, rodinné domy, obchodní i jiné nebytové prostory a pozemky k prodeji. Aktuální nabídky z katalogů realitních kanceláří i od přímých majitelů. Nemovitosti Praha.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.