+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej domu v j. Čechách

Klíčová slova: prodej domu,5+1,3+1,chalupa,penzion,na přestavbu

E-mail: jiri-kadera@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2009

Popis: Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou. Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou.

Web: prodam-dum.info/

Další související informace

Nářadí - SIMON

Prodej nářadí, měřidel.Bosch, Narex, Protool – Internetový obchod s elektrickým ručním nářadím značek Bosch, Makita, Milwaukee, Narex, Protool, Festool, zahradní technika , měřidly, a jiné. Firma má vlastní zázemí s prodejní plochou 900 m2 ve Frýdku-Místku.

Vinotéka u soudku

vinotéka u soudku, libušín, prodej vín, kladno – Hlavní naší nabídkou jsou moravská i zahraniční sudová vína, doplněná samozřejmě o vína lahvová a dárkové doplňky k vínu. Nacházíme se v centru Libušína u Kladna na hlavní komunikaci, přímo před obchodem se dá snadno zaparkovat.

Vinotéka Fany.cz

Víno Morava, víno prodej online, – Vinotéka Fany.cz je odborný on-line obchod s kvalitním moravským vínem. Nabízíme Vám ta nejlepší vína, co nám dává Jižní Morava.Velmi dbáme na kvalitu vína a šetrnost při dopravě. U nás nakoupíte moravská vína stejné kvality a za stejnou cenu, jako u vinaře

Načítání trvalo 0.0627 sekund.