+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej domu v j. Čechách

Klíčová slova: prodej domu,5+1,3+1,chalupa,penzion,na přestavbu

E-mail: jiri-kadera@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2009

Popis: Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou. Prodáme dům ve Straži nad Nežárkou. Vhodný na přestavbu jako penzion, nebo menší hotel. Cena dohodou.

Web: prodam-dum.info/

Další související informace

Super-pneu.cz

on-line prodej pneumatik pro osobní, van, offroad – Super-pneu.cz - prodej pneumatik pro osobní, nákladní, van, offroad automobily a zemědělské stroje a zařízení. On-line katalog pneumatik za nejlepší ceny.Velké akce a slevy.Jsme autorizovaným servisem Barum Continental. Používáme aktuální ceníky, nepoužíváme taktiky konkurence.Ceny a slevy jsou kalkulovány dle platných aktuálních cen daných výrobcem.

Auto inzerce

inzerce auto moto prodej nakup pojisteni cena – Potřebujete prodat automobil, či se pokukujete po novém, zkuste to na našich stránkach www.prodejkaru.cz. Inzetní server specializovaný na nákup a prodej ojetých motorových vozidel. Možnost vložení inzerátu zdarma

Lesní Hospodářství

Prodej Lesa, Výkup Lesa, Cena Lesa – Vykupujeme lesní pozemky všech velikostí a stavů. Prodej lesa řešíme rychle a výhodně pro obě strany. Přesnou cenovou kalkulaci Vám uděláme do 2 dnů. Pokud nebudeme mít o Váš pozemek zájem, zajistíme prodej lesa a najdeme kupce. Působíme po celé České republice i na Slovensku.

Načítání trvalo 0.0867 sekund.