+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychoterapie Bratislava

Klíčová slova: psychoterapie Bratislava, psychoterapie Bratislava

E-mail: info@bratislava-psychoterapia.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2014

Popis: Psychoterapie Bratislava - psychoterapeutické a psychologické terapie a poradenství v Bratislavě. Psychoterapie emočních a sociálních problémů - online psychoterapeut a psycholog v BA.

Web: www.bratislava-psychoterapia.sk

Další související informace

Psychologické poradenství

terapie pomoc psychoterapie individualni – Jsem klinická psycholožka zabývající se individuální, rodinnou a párovou terapii, rodinným a výchovným poradenstvím a prací s dětmi. Ve své práci vycházím ze vzdělání a dlouhodobé a neustálé odborné kvalifikace, kterou ve své práci považuji za nevyhnutelnou.Své profesionální zkušenosti rozvíjím dále ve skupinových a individuálních supervizích.

Psychoterapie

Psychologické poradenství, psychoterapie – Poskytuji poradenství a psychoterapeutickou pomoc při problémech partnerských a rodinných vztahů, v krizových stavech a emočních obtížích. Zaměřuji se na pomoc a podporu při hledání vlastního potenciálu.

Maliarske práce Bratislav

malířské práce bratislava, malíři bratislava – Provádíme veškeré malířské práce v Bratislavě i po celém Slovensku.Maľovanie stěn, stěrkování a fasádní nátěry jsou hlavní náplní naší činnosti. Jelikož máme dlouholetou praxi, s klidným vědomím můžeme říci, že jsme v daném oboru - malování a stěrkování stěn - mistři, což zjistíte sami.

Načítání trvalo 2.6176 sekund.