+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psychoterapie Bratislava

Klíčová slova: psychoterapie Bratislava, psychoterapie Bratislava

E-mail: info@bratislava-psychoterapia.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2014

Popis: Psychoterapie Bratislava - psychoterapeutické a psychologické terapie a poradenství v Bratislavě. Psychoterapie emočních a sociálních problémů - online psychoterapeut a psycholog v BA.

Web: www.bratislava-psychoterapia.sk

Další související informace

Prostor 42

Psychoterapie v Praze,Rodinné konstelace Praha – Pořádáme semináře osobního rozvoje,sezení Rodinných konstelací,masáže a zajímavé přednášky.Poskytujeme individuální, rodinné i skupinové terapie.Řešení životních a psychospirituálních krizí.Vegetalismus.Dále nabízíme lékové a výživové poradenství,fytoterapii a masáže

Psychologické poradenství

terapie pomoc psychoterapie individualni – Jsem klinická psycholožka zabývající se individuální, rodinnou a párovou terapii, rodinným a výchovným poradenstvím a prací s dětmi. Ve své práci vycházím ze vzdělání a dlouhodobé a neustálé odborné kvalifikace, kterou ve své práci považuji za nevyhnutelnou.Své profesionální zkušenosti rozvíjím dále ve skupinových a individuálních supervizích.

Psycholog Brno

psycholog Brno, psychoterapie Brno – Psycholog Brno Líšeň. Nabízím psychologické poradenství zabývající se životní změnou, psychickými potížemi, individuální i párové konzultace, terapie, psychodiagnostiku, poradenství při diabetes I. a II. typu.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.