+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ráj STŘEDOVĚKU

Klíčová slova: stredovek.net, raj stredoveku, stredovek

E-mail: admin@stredovek.net

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2012

Popis: portál věnovaný středověkému dění na české scéně. Katalog skupin, kalendář akcí, bazar, články fotogalerie z akcí a další... Jako jediní nabízíme v současnosti ucelený katalog všech středověkých skupin.

Web: www.stredovek.net

Další související informace

penzion - ubytování Český

penzion - ubytování Český ráj – Penzion v srdci Českého ráje, ubytování nedaleko města Turnova. CHKO Český ráj je jedna z nejoblíbenějších turistických oblastí. Vítejte v Českém ráji v rodinném penzionu Michelle V naší nabídce jsou 2, 4 a 5 lůžkové pokoje. Pokoje penzionu jsou vybaveny televizí a lednicí. Kapacita penzionu je 20 lůžek. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka, 2xWC a 2xkoupelna. Součástí penzionu je velká zahrada, kde naleznete: parkovací plochu a altán s ohništěm. V našem penzionu je možné i wifi připojení(pouze po dohodě).

Chata Raj - Ubytovanie

Chata, Ubytovanie, turistika, slovensky raj – Chata Raj - Ubytovanie v Slovenskom raji v Hraušiciach na Spiši - Okolie chaty ponúka na obdiv sakrálne pamiatky a krásnu prírodu Slovenského raja, turistika vodopady, Chata raj - Slovensky raj - Hrabušice

Načítání trvalo 0.0811 sekund.