+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

REGION OPAVSKO

Klíčová slova: opava, opavsko, severní morava, info, region

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2009

Popis: Internetový portál s užitečnými informacemi o turistickém regionu Opavsko propojený s aktuálním seznamem akcí z oblasti kultury, sportu, a historie. Podívat se můžete i do forogalerie a jiných rubrik.

Web: www.opavsko-region.cz

Další související informace

Zpravodajství ze Sušice

Sušice – Regionální zpravodajství ze Sušice a přilehlé části Šumavy. Aktuální dění na Sušicku, krimi zprávy, informace z dění ve sportu a kultuře, odkazy na webkamery v okolí. Server nabízí také kalendář akcí a lokální inzerci.

ŠicíStroj.info

šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock, – Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Vylep info

vylep, info, Děčín, Děčínsko, firmy, podniky, živn – Informace pro živnostníky, podnikatele a spotřebitele v regionu Děčín. Katalog místních firem, mapa obchodních akcí, internetový výlep plakátů a magazín věnovaný místnímu podnikání. Internetový portál zaměřený na podporu živnostníků a drobných podnikatelů v regionu Děčín.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.