+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Registr solárních elektrá

Klíčová slova: solární, panel, elektrárna, FVE, fotovoltaická

E-mail: webmaster@registr-solarnich-elektraren.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2011

Popis: Ochraňte svou solární elektrárnu před zloději. Registrujte své solární panely do Registru solarních elektráren ČR a EU. Spolupráce s pojistovnami, policií, soudy a soudci. Vaše solární panely budou dohledatelné kdykoli na internetu.

Web: registr-solarnich-elektraren.cz

Další související informace

RenSol, s.r.o.

fotovoltaika, panely, solarni, vetrne, elektrarny – Alternativní, obnovitelné zdroje energie z přírody jsou tou nejčistší formou energie. Slunce, voda i vzduch nám mohou poskytnout spoustu energie, stači si pořídit fotovoltaickou elektrarnu, vodni turbinu, ci vetrnou elektrarnu.

Solární kolektory

kolektory, sluneční, solární, topení, bazén, voda – Sluneční kolektory Extrasolar jsou kvalitní, ekologické a levné řešení pro vytápení domů, ohřev TUV a bazénů. Zařídíme návrh, řešení, instalaci solárních kolektorů značky Suntime. Pomůžeme i se získáním státní dotace.

Chalupa - pronájem

solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina – Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.