+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SEVERNÍ MORAVA

Klíčová slova: informační servis, akce, zprávy, počasí

E-mail: info@severnimorava.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2008

Popis: Informační servis o dění v krásném a silném regionu severní Moravy a Slezska. Aktuální přehled o kulturních, sportovních a turistických akcích společně se zprávami a informacemi o počasí.

Web: www.severni-morava.cz/

Další související informace

Výtahy Server

výtah, výtahy, servis, rekonstrukce, modernizace, – Český národní internetový server zabývající se komplexně oborem výtahy a zdvihací zařízení v České republice. Výtahářské diskuzní fórum, články o výtazích, seznamy firem, servis výtahů, nové výtahy, výtahové šachty, eskalátory, plošiny.

Dj na party, svatby

dj, party, svatby, svatba, akce, hudba, music, osl – Dj pro Vaši firemní párty, společenské akce, svatební večírky, maturitní plesy, různé rodinné oslavy. Nabízíme kompletní osvětlení, ozvučení. Můžete nás také vidět hrát v předních pražských klubech.dj, party, svatby, svatba, akce, hudba, music, oslavy, oslava, music, společenská,

Boyard.cz - teambuilding

firemní akce, teambuilding, – Motivační teambuilding, pořádaný agenturou Z-agency, inspirovaný kultovním programem Pevnost Boyard, garantuje pomocí vhodně zvolených úkolů, vytvoření kompaktního týmu zaměstnanců.Agentura Z-agency pořádá motivační aktivity tak, aby vyhovovaly potřebám firem. Teambuilding Pevnost Boyard přináší pocit vzájemného porozumnění v neformální atmosféře histrorických hradů s důrazem na kompaktnost týmu.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.