+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ŠicíStroj.info

Klíčová slova: šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock,

E-mail: svoboda@sicistroj.info

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Web: www.sicistroj.info/

Další související informace

Lucznik.cz

LUCZNIK, šicí stroj, šicí stroje, vyšívací stroje – LUCZNIK jsou moderní šicí stroje, overlocky, minioverlocky a příslušenství od zastoupení pro čr a sr. Nová modelová řada se skvělým poměrem kvalita/cena. Prodej online, akce a slevy. Záruční, pozáruční servis a poradenství i u maloobchodních prodejců.

Strima Czech

šicí stroje, průmyslové stroje, žehlicí technika, – Mimořádně široká nabídka zboží, více než 100 tisíc položek. Strima nabízí průmyslové i domácí šicí stroje, řezací a žehlící techniku, technické spreje a oleje, průmyslové židle, fixační a transferové lisy a mnoho dalšího.

Šicí stroje

šicí stroje, šicí stroj, šicí, stroj, šicí stroje – Česká značka pro šicí stroje, doplňky a příšlušenství pro šicí stroje Lada. Šicí stroje Lada jsou českou značkou s tradicí více než 90 let, kterou zná mnoho generací. Osvědčená kvalita a prodloužená záruka.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.