+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ŠicíStroj.info

Klíčová slova: šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock,

E-mail: svoboda@sicistroj.info

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Web: www.sicistroj.info/

Další související informace

Šicí centrum Radovský

šicí stroje, pletací stroje, žehlící prkna – Internetový obchod nabízející široký výběr šicích strojů všech značek. Vše pro švadlenky a krejčovské dílny. Naleznete zde pletací stroje, krejčovské panny, žehlicí (žehličky, prkna, lisy, mandly) a střihací techniku. Textilní a kovová galanterie.

Šicí stroje, prodej šicíc

šicí stroje, janome, texi,.. – Prodáváme šicí stroje Janome a Texi včetně kompletního příslušenství. Dále nabízíme coverlocky, overlocky, vyšívací stroje, nůžky a cvakačky, Patchwork a quilting, řezací podložky atd. Budete spokojeni.

Použité stroje

stroj, stroje, strojní vybavení – Exapro je B2B průmyslové tržiště pro nákup a prodej použitých průmyslových strojů a vybavení. Můžete zde koupit použité průmyslové stroje a výrobní zařízení za velmi zajímavé ceny z mnoha průmyslových odvětví: balící vybavení, manipulační prostředky, chemické a farmaceutické stroje, kovoobráběcí a tvářecí stroje, dřevoobráběcí stroje, tiskařské stroje, průmyslové roboty, generátory, vstřikovací lisy na plasty, textilní stroje a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.