+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklepy Petrov

Klíčová slova: vinný sklep morava,vinné sklepy,vinný sklep ubytov

E-mail: rromankrajicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2013

Popis: Tímto článkem bychom Vás chtěli všechny pozvat do Petrova, města dobrého vína, kvalitního jídla a skvělé muziky. Město Petrov a zdejší vinný sklípek je na posezení s rodinou či přáteli jako pro Vás zrozený.

Web: sklepypetrov.webnode.cz/

Další související informace

KlubVína.cz - wine club

vinný klub, wine club, víno, vína, degustační klub – KlubVína.cz je zásilkový vinný klub (wine club). Každý měsíc připravujeme ve spolupráci se zkušenými sommeliéry degustační balíčky vín z těch nejzajímavějších vinařských oblastí z celého světa. Naši členové tak získávají pohodlný způsob, jak si vychutnat skvělá vína s minimem úsilí a přitom objevovat stále nové krásy vinařského světa.

vinný sklípek Mutěnice

vinný sklípek, mutěnice, ubytování, degustace vín – vinný sklípek Mutěnice- ubytování, degustace, občerstvení formou raut atd. Nově postavený vinný sklípek Vám nabídne ubytování až pro 9 osob(vyšší kapacitu zajistíme), posezení až pro 25 osob. WC a sprcha na pokoji.

Ubytování u Malých

strachotín, jižní morava, pálava, ubytování, sklep – Nabízíme ubytování v malebném prostředí jižní Moravy v blízkosti Mušovských jezer s panoramatickým výhledem na Pálavské vrchy s dominantou hradu Děvičky. Objekt rodinného domu se nachází v klidné části obce Strachotín.

Načítání trvalo 3.4575 sekund.