+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklepy Petrov

Klíčová slova: vinný sklep morava,vinné sklepy,vinný sklep ubytov

E-mail: rromankrajicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2013

Popis: Tímto článkem bychom Vás chtěli všechny pozvat do Petrova, města dobrého vína, kvalitního jídla a skvělé muziky. Město Petrov a zdejší vinný sklípek je na posezení s rodinou či přáteli jako pro Vás zrozený.

Web: sklepypetrov.webnode.cz/

Další související informace

Vinotéka Pod Křížkem

vinný sklep, vinotéka, vinárna – Posezení vám zpříjemní cimbálová muzika, varhany, harmonika nebo reprodukovaná hudba. Prostory jsou vhodné pro firemní akce, oslavy, prezentace, večírky nebo pouze k posezení s přáteli. vinný sklep, vinotéka, vinárna, vinný sklep v Lednici, Lednice

Sklep Starovice ve Starovicích

Sklep Starovice ,ubytování ve – Stylová chalupa je objekt se 3 ložnicemi pro max. 12 osob, který se nachází se v lokalitě vinných sklepů ve Starovicích.V přízemí této chalupy je vinný sklep s krbem a archívem (dva sklepy), kuchyní, WC a posezením v předsklepí.V prvním patře je plně vybavená kuchyně, jídelna, sedací souprava a plazmová TV. Vedle se nachází ložnice (5 lůžek) s krbem a plazmovou TV.V podkroví jsou dvě ložnice (1x třílůžková a 1x čtyřlůžková s TV). WC a koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem s masážní stěnou je na patře.Vchod na terasu je z jídelny a kuchyně, kde je posezení a rovněž krb i s udírnou. K dispozici je i garáž pro úschovu kol.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.