+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola smyku

Klíčová slova: škola smyku

E-mail: zlatarybkacz2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2011

Popis: Škola smyku - co je to škola smyku, co se v ní dozvíte a naučíte a k čemu vlastně slouží? Na webu zjistíte informace o škole smyku, kde a od koho si můžete školu smyku zaplatit nebo jak bude probíhat.

Web: www.skolasmyku.info

Další související informace

Plavecká škola

Plavecké kuzy, plavání, výuka, plavecká škola – Nabízíme výuku plavání pro děti předškolního a školního věku v hotelu Carlo na Senovážném náměstí a na Strahově. Nově otevřená provozovna v hotelu Carlo nabízí současně s výukou i aktivní odpočinek pro rodiče. Možnost výuky plavání dospělých.

Ubytování U Toma a lyžařská škola

Lipno, ubytování, lyžařská škola – Nabízíme zimní i letní pobyty v lokalitě Lipno - Šumava. Ubytování s vlastní kuchyňkou s doplňkovými službami jako lyžařská škola na Hochfichtu nebo in-line brusle na Lipně.Nabízíme zimní i letní pobyty v lokalitě Lipno - Šumava. Ubytování s vlastní kuchyňkou s doplňkovými službami jako lyžařská škola na Hochfichtu nebo in-line brusle na Lipně.

Kulinářské studio

kurzy vaření, škola vaření, divoká vařečka, brno – Připravili jsme pro vás jedinečné kurzy vaření. Tým našich zkušených kuchařů, cukrářů a sommelierů vás krůček po krůčku provede zákoutími nejen české, ale i světové gastronomie. Kulinářské studio Brno

Načítání trvalo 0.0651 sekund.