+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skype EDB Asistent 14000

Klíčová slova: EDB Asistent 14000,Skype,Call centrum, informace

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2008

Popis: První Skype call centrum v ČR EDB Asistent 14000 poskytuje zdarma informace o firmách, výrobcích a službách. Prostřednictvím Skype voláte zcela zdarma. Denně zprostředkujeme stovky obchodních příležitostí.

Web: www.14000.cz/

Další související informace

Nic než pravda

nic než pravda tv prima online videa informace – Fanouškovský web reality show Nic než pravda. Najdete zde videa z české i zahraniční verze pořadu, informace o jednotlivých dílech, soutěžících i o celém pořadu. Prostě vše, co by mělo zajímat diváka tohoto pořadu.

Isnooper.net

vyhledávač, rank, informace – Internetový informační vyhledávač stránek. Zobrazuje informace o zadané stránce jako GPR, Alexa rank, title, description, tagy H1 - H3 a mnoho dalších užitečných informací.

Francie

Informace a rady pro návštěvníky Francie. Historie – Informace a rady pro návštěvníky Francie. Historie Francie, jak se dostat do Francie, ubytování ve Francii, atd. Podrobný popis regionů ve Francii a Paříže. Informace a rady pro návštěvníky Francie. Historie Francie, jak se dostat do Francie, ubytování ve Francii, atd. Podrobný popis regionů ve Francii a Paříže.

Načítání trvalo 0.1251 sekund.