+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SlováckéFIRMY.cz

Klíčová slova:

E-mail: info@slovacke-firmy.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2008

Popis: SlováckéFIRMY.cz je regionální katalog firem z oblasti Slovácka (okresy Hodonín, Uherské Hradiště, Zlín a Břeclav.). Katalog obsahuje přehledné třídění firem a vyhledávání. Pro firmy nabízíme inzerci za zajímavé ceny.

Web: www.slovacke-firmy.cz

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Shlein s.r.o.

Ručně šité boty, obuvnické materiály, Velkoobchod – Velkoobchod a maloobchod s obuvnickými materiály. Dodáváme materiál pro opraváře obuvi. Prodej prostředků pro ošetřování obuvi a doplňkového sortimentu do obchodů s obuví. Ručně šijeme obuv na míru. Provozování opravny obuvi.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.