+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slovník cizích slov

Klíčová slova: slovník cizích slov

E-mail: jara.djatra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: Mnohokrát za život se setkáme s člověkem, kterému nerozumíme. Různí lidé používají různá slova podle úrovně a oboru svého vzdělání a zkušeností. Abychom těmto lidem rozuměli, musíme rozumět slovům, která říkají. Od toho je zde slovník cizích slov infoz.cz.

Web: www.infoz.cz/

Další související informace

Anglické knihy

kniha, angličtina, jazyk, škola, hra, slovník – Internetové knihkupectví, specializujíce se na knihy v Anglickém jazyce pro děti a jejich rodiče. Velký výběr naučných knich s různými pomůckami- hry, puzzle, samolepky, audio CD a DVD. Čteme dětem, příručky pro rodiče, slovníky obrázkové i výkladové.

Slovník cizích slov

Slovník cizích slov – Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov. Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov. Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov. Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov. Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov. Největší český online slovník cizích slov. K nalezení přes 20 000 slov.

Tvůj slovník online

slovník online, slovník synonym – Stránky, které obsahují všechna synonyma, dále k dispozici slovník cizích slov a latinský slovník online. Najdete jednoduše, přehledně, rychle, s dalšími informacemi a hlavně zdarma. To vše na jednom místě.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.