+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS zdarma - všechny sítě

Klíčová slova: SMS brána zdarma, SMS zdarma, na O2, T-Mobile

E-mail: smszdarma@klikni.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2009

Popis: SMS brána zdarma, posílejte SMS zdarma na O2, T-Mobile, Vodafone, Orange. Funguje pro Českou republiku a Slovensko. Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby všem uživatelům. Snažíme se o maximální spokojenost našich uživatelů a proto budeme i nadále zkvalitňovat naše služby. Věříme, že přes nás budete spokojeně odesílat SMS do všech českých i slovenských mobilních sítí.

Web: www.smszdarma.sk

Další související informace

Sms zdarma

sms, zdarma, Vodafone, O2, T-mobile – Nabízíme sponzorované sms zdarma do všech mobilních sítí ( o2. Vodafone, T-mobile) v České republice. ms brána - sms zdarma na Vodafone. ms brána - sms zdarma na O2. ms brána - sms zdarma na T-mobile.

SMS zdarma

sms, sms zdarma, sms zadarmo – SMS zdarma do sítí všech operátorů ! SMS zdarma poskytujeme do sítě operátorů T-Mobile, O2, Vodafone. Odesílání SMS zdarma je velice snadné, přičemž není požadována žádná registace. Navštivte www.sms-zdarma.as

Služba Zapiš.to

poznámky, SMS zdarma, kalendář, připomínky, blok – Zapiš.to vám jako jediný web nabízí spoustu užitečných funkcí zdarma a pohromadě, např. posílání SMS, kalendář, poznámky, fotogalerie a další. Tím se stává bezkonkurenční stránkou na českém internetu.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.