+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS zdarma - všechny sítě

Klíčová slova: SMS brána zdarma, SMS zdarma, na O2, T-Mobile

E-mail: smszdarma@klikni.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2009

Popis: SMS brána zdarma, posílejte SMS zdarma na O2, T-Mobile, Vodafone, Orange. Funguje pro Českou republiku a Slovensko. Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby všem uživatelům. Snažíme se o maximální spokojenost našich uživatelů a proto budeme i nadále zkvalitňovat naše služby. Věříme, že přes nás budete spokojeně odesílat SMS do všech českých i slovenských mobilních sítí.

Web: www.smszdarma.sk

Další související informace

Sms zdarma

sms, zdarma, Vodafone, O2, T-mobile – Nabízíme sponzorované sms zdarma do všech mobilních sítí ( o2. Vodafone, T-mobile) v České republice. ms brána - sms zdarma na Vodafone. ms brána - sms zdarma na O2. ms brána - sms zdarma na T-mobile.

Nejrychlejší SMS zdarma

sms, sms zdarma, sms na vodafone zdarma, sms na o2 – SMSmaniak.cz - Nejrychlejší SMS zdarma do všech českých sítí. Posílejte SMS do Vodafone, O2 i T-Mobile během několika sekund! SMSmaniak.cz - Nejrychlejší SMS zdarma do všech českých sítí. Posílejte SMS do Vodafone, O2 i T-Mobile během několika sekund!

Vodafone sms zdarma

vodafone sms zdarma, sms na vodafone zdarma – Omrzelo Vás již placení tarifů nebo dobíjení kreditu? Posíláte často sms a divíte se jaktože vám kredit ubývá světelnou rychlostí? Nebaví vás nepřehledné posílání sms přes mobil nebo složité psaní sms? Máme tu pro vás řešení: Naše Sms brána Vodafone sms zdarma vás toho ušetří. Už nikdy nic nemusíte platit, Vodafone sms zdarma vám zajistí nekonečné množství Sms zdarma. Je o tolik jednodušší přidat si sms bránu do oblíbených (kliknutím na obrázek vlevo nahoře), kde se na ni pak dostanete jediným kliknutím a tam už jednoduše, přehledně a rychle napíšete číslo a sms a po odeslání můžete jít utrácet své ušetřené peníze. Sms na Vodafone zdarma vám zajistí neomezené množství sms zdarma o délce až 760 znaků! To samé platí o O2 sms zdarma kde je ale délka jedné sms omezena na 60 znaků, i tak jich ovšem můžete poslat třeba milion. Sms na T-Mobile zdarma má povolených 160 znaků a počet sms je také bez omezení. Dřívější názvy operátoru byli Vodafone - Oskar, O2 - Eurotel a T-Mobile - Paegas. Vodafone sms zdarma je tu pro vás online 24/7 tak neváhejte, posílejte a šetřete peníze.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.