+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snubní prsteny

Klíčová slova: Snubní prsteny

E-mail: info@vybavenisport.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Najdětě snubní prsteny podle vašich představ v našem internetovém obchodě. Denně nabízíme skladem přez 7000 šperků různého provedení a materiálů - stříbro, zlato, chirurgická ocel a další. Snubní prsteny se při svatebním obřadu začaly oficiálně používat od začátku 9.století našeho letopočtu. Povinnost používat snubní prsteny při obřadu zavedl tehdejší papež. Snubní prsten však zdobil jen ženskou ruku, muži prsten nenosili...

Web: snubni-prsteny.rssin.net/

Další související informace

Snubní prsteny Pelán

Snubní prsteny Pelán – Ruční výroba snubních prstenů, zlatnictví. Výroba, opravy a úpravy šperků ze zlata.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zlatnictví

zlaté, stříbrné, snubní prsteny – výroba a prodej zlatých a stříbrných šperků. zakázková výroba snubních prstenů. zakázková výroba zlatých a stříbrných modelů. veškeré výrobky jsou ručně dělané. provádíme zlacení, stříbření, rhodiování.

Informace o prstenech, materiály, typy prstenů, jak vybrat prsten

prsten, prsteny, snubní prsteny – Vše o prstenech, popis jednotlivých druhů prstenů a následná péče o tyto šperky. Získáte informace o používaných materiálech a získáte tipy jak správně vybrat prsten. Popis jednotlivých druhů prstenů a postupy jak správně pečovat o již zakoupené šperky. Dozvíte se používané materiály na jejich výrobu a další zajímavé tipy.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.