+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snubní prsteny

Klíčová slova: Snubní prsteny

E-mail: info@vybavenisport.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Najdětě snubní prsteny podle vašich představ v našem internetovém obchodě. Denně nabízíme skladem přez 7000 šperků různého provedení a materiálů - stříbro, zlato, chirurgická ocel a další. Snubní prsteny se při svatebním obřadu začaly oficiálně používat od začátku 9.století našeho letopočtu. Povinnost používat snubní prsteny při obřadu zavedl tehdejší papež. Snubní prsten však zdobil jen ženskou ruku, muži prsten nenosili...

Web: snubni-prsteny.rssin.net/

Další související informace

ŠperkyOnline.com

zlaté, zlato, zásnubní prsteny, bazar, prsteny – Velký výběr zlatých a stříbrných šperků, modelových šperků, s brilianty a drahými kameny, zásnubních prstenů a snubních prstenů, zakázková výroba. Šperky pro každého. Většina šperků jsou modely a proto také pouze jeden kus. Platba na účet nad 1200;Kč - poštovné zdarma.

Zlatnický ateliér

výroba šperků, snubní prsteny – Sháníte exkluzivní a zcela unikátní šperk? Nechejte si jej vyrobit ve zlatnickém ateliéru Petra Pluhaře. Kromě výroby zakázkových šperků je v nabídce široký výběr zásnubních a snubních prstenů. V nabídce zlatnického ateliéru je také restaurování starých šperků a mnoho dalších služeb.

Informace o prstenech, materiály, typy prstenů, jak vybrat prsten

prsten, prsteny, snubní prsteny – Vše o prstenech, popis jednotlivých druhů prstenů a následná péče o tyto šperky. Získáte informace o používaných materiálech a získáte tipy jak správně vybrat prsten. Popis jednotlivých druhů prstenů a postupy jak správně pečovat o již zakoupené šperky. Dozvíte se používané materiály na jejich výrobu a další zajímavé tipy.

Načítání trvalo 1.6804 sekund.