+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sociální sítě

Klíčová slova: sociální sítě, marketing v sociálních sítích, mark

E-mail: info@impnet.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2013

Popis: Sociální sítě jsou bezesporu fenoménem moderní doby. Vysoký počet registrovaných uživatelů a zejména pak velmi vysoká návštěvnost stránek vytváří naprosto ideální prostředí pro prezentaci jakékoliv firmy. Věříme, že toto jsou dostatečně silné argumenty pro ty, kteří svoje podnikání na sociálních sítích doposud neprezentují.

Web: www.social-networks.cz

Další související informace

ProfiComfort -infratopení

infratopení, Infraheating, infra, topné, topení, v – Infratopení Infraheating, návrh, výpočty výkonu a dodávky nízkoenergetických infračervených topných systémů pro všechny druhy objektů - infratopení, infrazářiče, termostaty, doplňky topných systémů - stojany, mřížky, rámy.

ČISTÍRNA ODĚVŮ PRAHA

prádelna Praha, prádelna v Praze, prádelna Praha 4 – Čištění oděvů Praha - Praní i na počkání osobního prádla, dek, záclon a přehozů. Ruční žehlení košil a prádla. Dovoz zakázek. Každá zakázka je prána samostatně. Praní i sušení i samoobslužně. Dále pereme pro hotely, restaurace atd.

Diaben.cz - cukrovka

diabetes, cukrovka, hladina cukru v krvi, gurmar – Diaben pomáhá snižovat hladinu cukru Je doporučován diabetikům. Je to přírodní a účinný pomocník pro lepší život s cukrovkou. Dlouhodobě vysoká hladina cukru může způsobit poškození očí, ledvin a tkání nohou.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.