+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sofistikovaný

Klíčová slova: sofistikovaný

E-mail: jara.djatra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2013

Popis: Slovo sofistikovaný je dnes a denně skloňováno na každém rohu, málokdo ale ví, co toto slovo znamená, natož aby jej dokázal správně použít. Zjistěte co znamená slovo sofistikovaný, odkud pochází a jak jej používat.

Web: sofistikovany.ic.cz/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.