+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Soňa Adamusová (reklama)

Klíčová slova: vizitky, loga, grafika, reklamní cedule,billboard

E-mail: propagada@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Nabízíme zpracování log, reklamních cedulí, propagačních štítů obchodů a organizací, polepy výloh, aut i letadel a zpracování vizitek, pozvánek a další.( shrnutí: vizitky, loga, grafika, reklamní cedule, billboardy, výlohy, polepy, tištěná grafika, výstavy, malba, plátno, ploter)

Web: www.propagace-reklama.cz

Další související informace

Prodejní stánky

reklamní, stánky, grafika, promo, loga, propagace – Nabízíme standardní řešení v podobě klasických promostánků, displayů, bannerů. Vytvoříme grafiku na Vaše přání, potiskneme vám loga, která spolu s našimi produkty vytvoří profesionální předváděcí systém, a to vše v krátkém dodacím termínu. Vývoj, výroba a pronájem promo stánků na výstavy a ochutnávky.

Reklamní potisk - STANISL

reklamní potisk – Nabízíme kompletní služby při potisku reklamních předmětů. Specializujeme se na reklamní potisk, potisk textilu, hrníčků, deštníků, samolepek, igelitových tašek, kalendářů, drobných reklamních předmětů a novoročenek.

Upnet Multimedia

reklamní studio, eshop, www, grafika, loga – Reklamní studio, do jehož kompetence spadá tvorba webových stránek, eshopu, nebo-li internetový obchod, tvorba prezentací a loga. Webdesign a grafika jsou obory, ve kterých se snažíme vynikat a přinášet nová, svěží a sofistikovaná řešení. Tvorba internetových stránek a reklamy je to, co nás baví.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.