+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Soňa Adamusová (reklama)

Klíčová slova: vizitky, loga, grafika, reklamní cedule,billboard

E-mail: propagada@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Nabízíme zpracování log, reklamních cedulí, propagačních štítů obchodů a organizací, polepy výloh, aut i letadel a zpracování vizitek, pozvánek a další.( shrnutí: vizitky, loga, grafika, reklamní cedule, billboardy, výlohy, polepy, tištěná grafika, výstavy, malba, plátno, ploter)

Web: www.propagace-reklama.cz

Další související informace

Zvýšení návštěvnosti

Vymeny reklamni system, reklama zdarma, bux, VRS, – Zvýšení návštěvnosti ZDARMA novinka to tu ještě nebylo, nový vymeny reklamní systém kterým opravdu získáte jak návštěvnost tak také opravdové návštěvní nebo dokonce zákazníky. Je to jednoduché vy klikáte na reklamy a ostatní klikají i na váš odkaz

Prodejní stánky

reklamní, stánky, grafika, promo, loga, propagace – Nabízíme standardní řešení v podobě klasických promostánků, displayů, bannerů. Vytvoříme grafiku na Vaše přání, potiskneme vám loga, která spolu s našimi produkty vytvoří profesionální předváděcí systém, a to vše v krátkém dodacím termínu. Vývoj, výroba a pronájem promo stánků na výstavy a ochutnávky.

Flash disky s potiskem

reklamní předměty s potiskem, reklamní textil – V eshopu Printek.cz máme širokou nabídku reklamních předmětů, triček, hrnků, reklamních tužek, zapalovačů, hrnků, klíčenek, papírových tašek. Dodáváme dnes velmi oblíbené flash disky s potiskem, digitální rámečky, diáře a kalendáře.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.