+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalování odpadů

Klíčová slova: spalovna odpadu, spalovani, odpad

E-mail: info@spalovani-odpadu.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2012

Popis: Tyto stránky vznikají jako nápad nastartovat opravdovou diskuzi na téma problému odpadového hospodářství České republiky. Dle textu je patrné, že patřím mezi zastánce toho, aby byly odpadky v maximální míře recyklovány a využívány ke zlepšení kvality života nás všech. Myslím si, že v rámci obecného povědomí chybí informovanost o možnostech využívání odpadu jako zdroje cenné energie.

Web: www.spalovani-odpadu.cz/

Další související informace

Odvoz odpadu a suti

Odvoz odpadu, odvoz suti, zemní a vyklízecí práce. – Firma EKOCONEX spadá pod společnost Telecon group, s.r.o. a nabízí kompletní služby v oblasti odvozu a zpracování odpadu a sutě. Dále nabízí zemní, výkopové, bourací a vyklízecí práce v Praze a středočeském kraji.

Zahrada-Domacnost.cz

Zahrada, sušák, žehlící prkno, koš na prádlo odpad – Zahrada, vybavení dílny, domácnosti, nářadí, domácí potřeby, koš Brabantia, zahradní sušáky, žehlící prkna, Vileda mop, Leifheit Linomatic, sekera nůžky Fiskars, zahradní nářadí Gardena, Rukavice, malířské štafle, schůdky, sekera, kalač, klíny, hadice, zavlažování.

Odvoz odpadu

odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha a okolí. Odvoz, nakládka odpadu a suti ze stavby. Vyklízení sklepů, půdy a odvoz materiálu. Kontejnerová mezinárodní a vnitrostátní doprava, odvoz kontejnerů do 3, 5 t..

Načítání trvalo 2.4452 sekund.