+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalování odpadů

Klíčová slova: spalovna odpadu, spalovani, odpad

E-mail: info@spalovani-odpadu.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2012

Popis: Tyto stránky vznikají jako nápad nastartovat opravdovou diskuzi na téma problému odpadového hospodářství České republiky. Dle textu je patrné, že patřím mezi zastánce toho, aby byly odpadky v maximální míře recyklovány a využívány ke zlepšení kvality života nás všech. Myslím si, že v rámci obecného povědomí chybí informovanost o možnostech využívání odpadu jako zdroje cenné energie.

Web: www.spalovani-odpadu.cz/

Další související informace

Zahrada-Domacnost.cz

Zahrada, sušák, žehlící prkno, koš na prádlo odpad – Zahrada, vybavení dílny, domácnosti, nářadí, domácí potřeby, koš Brabantia, zahradní sušáky, žehlící prkna, Vileda mop, Leifheit Linomatic, sekera nůžky Fiskars, zahradní nářadí Gardena, Rukavice, malířské štafle, schůdky, sekera, kalač, klíny, hadice, zavlažování.

Zpracování odpadu

objem odpadů, odpad, energie z odpadu, elektřina a – Informujeme veřejnost o možnostech efektivního a ekologického využití odpadu.Stále se zvyšující nárůst objemu odpadů je celosvětovým problémem.V České republice se největší množství odpadu ukládá na skládky (cca 70%), část odpadu (přibližně 20%) se recykluje a nejmenší množství odpadu (asi 10%) je spalováno. EU nepodporuje skládkování odpadu a protože spalovny mají díky novým technologiím stále ekologičtější provozy, jsou čím dál tím více podporovány.

Spalovna Karviná

Spalovna Karviná, spalovna komunálních odpadů, výh – Spalovna Karviná vyvolávala dlouho otázku, zda zbudovat spalovnu v tomto regionu či nikoliv. Výstavba spalovny komunálních odpadů se setkávala s odporem veřejnosti. Proti výstavbě vystupovali především ekologičtí aktivisté, kteří argumentovali především svými obavami o zhoršení životního prostředí v tomto regionu, které je už tak v dnešní době zatížené zplodinami.

Načítání trvalo 2.2186 sekund.