+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalovna Karviná

Klíčová slova: Spalovna Karviná, spalovna komunálních odpadů, výh

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Spalovna Karviná vyvolávala dlouho otázku, zda zbudovat spalovnu v tomto regionu či nikoliv. Výstavba spalovny komunálních odpadů se setkávala s odporem veřejnosti. Proti výstavbě vystupovali především ekologičtí aktivisté, kteří argumentovali především svými obavami o zhoršení životního prostředí v tomto regionu, které je už tak v dnešní době zatížené zplodinami.

Web: www.spalovna-karvina.cz/

Další související informace

Web Atelier

tvorba WWW, tvorba webu, SEO, optimalizace pro vyh – Tvorba WWW stránek, SEO – Tvorba WWW stránek – Liberec, Jablonec n.N. Optimalizace pro vyhledávače, webdesign, internetový marketing a reklama, linkbuilding, programování www aplikací. Naší hlavní činností je tvorba WWW stránek, ve které máme zkušenosti od roku 1999, kdy byl spuštěn náš první projekt Povinné ručení, který patří k nejúspěšnějším v ČR v oblasti online sjednávání pojištění vozidel.

Spalování odpadů

spalovna odpadu, spalovani, odpad – Tyto stránky vznikají jako nápad nastartovat opravdovou diskuzi na téma problému odpadového hospodářství České republiky. Dle textu je patrné, že patřím mezi zastánce toho, aby byly odpadky v maximální míře recyklovány a využívány ke zlepšení kvality života nás všech. Myslím si, že v rámci obecného povědomí chybí informovanost o možnostech využívání odpadu jako zdroje cenné energie.

Výkup papíru

Kontejner, výkup železa, odvoz odpadu, výkup papír – Portál odpady-odvoz.com se zaměřuje na komplexní poskytování služeb z oblasti výkupu a likvidace odpadů. Mezi naše hlavní služby patří zprostředkování kontejnerů a výkup všech druhů odpadů. Na našich stránkách se dozvíte podrobné informace, které se týkají skartace, výkupu sklad, mědi, železa, papíru či druhotných surovin. Postaráme se i o Váš stavební odpad a zajišťujeme i velkoobjemové kontejnery. Působnost naší společnosti je především v Praze, ale i po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.