+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalovna Karviná

Klíčová slova: Spalovna Karviná, spalovna komunálních odpadů, výh

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Spalovna Karviná vyvolávala dlouho otázku, zda zbudovat spalovnu v tomto regionu či nikoliv. Výstavba spalovny komunálních odpadů se setkávala s odporem veřejnosti. Proti výstavbě vystupovali především ekologičtí aktivisté, kteří argumentovali především svými obavami o zhoršení životního prostředí v tomto regionu, které je už tak v dnešní době zatížené zplodinami.

Web: www.spalovna-karvina.cz/

Další související informace

Čištění odpadů a kanaliza

čištění odpadů, čištění kanalizací, instalatéři – Čištění odpadů a kanalizací, havarijní servis nonstop levně - Praha a okolí. Tel. 603 264 217, 732 738 983. Revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika.

Poznávací a okružní lety

Letecké výlety; okružní lety; letecký zážitek; vyh – Se službou poznávací lety můžete nejen vidět svět z ptačí perspektivy a splnit si tak letecký zážitek, ale také poznat a vidět část kraje, podívat se do částí České a Slovenské republiky či Rakouských alp atd.

Odvoz odpadu Praha

Odvoz odpadu, kontejnery Praha, odvoz suti – Odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu kontejnery o velikosti 3, 9, 15, 20 m3. Přistavení kontejneru v lokalitě Praha, Kladno. Dále nabízíme bourací práce, demolice, vyklízecí práce, zemní práce, výkup papíru, výkup železa. Jsme Vám k dispozici NON-STOP, včetně svátků a nedělí. Vaše odpady, odvážíme k ekologickému zpracovateli

Načítání trvalo 0.1112 sekund.