+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalovna Karviná

Klíčová slova: Spalovna Karviná, spalovna komunálních odpadů, výh

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Spalovna Karviná vyvolávala dlouho otázku, zda zbudovat spalovnu v tomto regionu či nikoliv. Výstavba spalovny komunálních odpadů se setkávala s odporem veřejnosti. Proti výstavbě vystupovali především ekologičtí aktivisté, kteří argumentovali především svými obavami o zhoršení životního prostředí v tomto regionu, které je už tak v dnešní době zatížené zplodinami.

Web: www.spalovna-karvina.cz/

Další související informace

Odvoz odpadu a suti

Odvoz odpadu, odvoz suti, zemní a vyklízecí práce. – Firma EKOCONEX spadá pod společnost Telecon group, s.r.o. a nabízí kompletní služby v oblasti odvozu a zpracování odpadu a sutě. Dále nabízí zemní, výkopové, bourací a vyklízecí práce v Praze a středočeském kraji.

Skládky odpadu

odpady, skládka, EVO spalovna, využití odpadů, spa – Přinášíme informace o způsobech nakládání s odpadem.Nakládání s odpadem se stát od státu liší.Přesto však nikdo nemůže popřít, že tématika komunálního směsného i recyklovatelného odpadu patří mezi palčivé problémy mnoha zemí nejen v Evropské Unii. Pojďme si nyní trochu přiblížit využití i nakládání s odpadem v několika sousedních zemích Evropské unie a získané informace pak porovnejme se situací v naší republice.

Spalování odpadu

spalování odpadu, spalování komunálních odpadů, Sp – Je vhodné spalovat odpady? Je otázka, na kterou je jednoduchá odpověď – ano – spalování odpadu je nejen vhodný způsob likvidace komunálního odpadu, ale i potřebný. Současné odpadové hospodářství si již nevystačí s klasickým způsobem ukládání komunálního odpadu. Odpadu neustále přibývá a situace na skládkách je již neudržitelná a z hlediska ochrany životního prostředí i nevyhovující.

Načítání trvalo 0.1142 sekund.